Tõsielu: Helen sai teada, et tema mehel on juba naine

Tõsielu: Helen sai teada, et tema mehel on juba naine

Lugesin lugu Ingridist, kelle mees teda pettis ja see motiveeris mind oma lugu kirja panema.  Mõned aastad tagasi läksin lahku oma suurimast armastusest, pärast mida tekkis minus meeleheide. Nähes seda, kuidas noormees, kes mind korduvalt petnud oli, oma eluga kiirelt edasi minemas, tegi meeletult haiget ja pani mind hullumeelselt käituma. 

Lugesin lugu Ingridist, kelle mees teda pettis ja see motiveeris mind oma lugu kirja panema. 

Mõned aastad tagasi läksin lahku oma suurimast armastusest, pärast mida tekkis minus meeleheide. Nähes seda, kuidas noormees, kes mind korduvalt petnud oli, oma eluga kiirelt edasi minemas, tegi meeletult haiget ja pani mind hullumeelselt käituma. 

Nägin, kuidas mees kihlus ja muutusin meeleheitlikuks, nägin, kuidas mees abiellus ja siis muutus kõik juba talumatuks. Üritasin endale sisendada, et olen iseseisev naine ja küll ka minu ellu midagi sellist üsna pea tuleb. Võtsin end kätte ja hakkasin julgemalt meestega flirtima, käisin palju kohtamas ja asi liikus kiirelt. Saades komplimentidest üha enesekindlamaks, tundsin, et ei soovigi nii pea suhtesse minna. On meeldiv saada vastassugupoole tähelepanu ja mõtted suhtest kadusid peast.

Mõni aeg hiljem, vaadates oma sõpru järjest abieluranda jõudmas, tekkis tunne, et ka ise peaksin ehk lõpuks proovima ja nii ma kohtasin meest, kes suutis mind meeletult hulluks ajada. Kõik tundus suurepäraselt sujuvat – me veetsime palju aega koos, me saatsime sõnumeid, me helistasime. Kõik oli täpselt nii, nagu ma ühelt suhtelt ootasin, kuniks jõudsid kätte jõulud ja mees pidi koguaeg teises linnas hakkama tööd tegema. Aasta alguses pärast minu sünnipäeva tõusis ta samuti hommikul voodist ja ütles, et nüüd peab tööle minema. Olin küll veidi endast väljas, kuid sain aru. Kui suhtest puudub mõistmine, siis on üks alustaladest murtud. Otsustasin siis päeva endale võtta, ma võtsin ühe pikka vanni ja tegin pikalt iluprotseduure, kuni lõpuks kuulsin, et mu telefon elutoas heliseb.

Läksin siis sellele järgi kui avastasin, et mu õde on mulle korduvalt helistanud. Helistasin tagasi ja kuulsin pikka loengut sellest, kuidas ta teadis seda kohe alguses ja et mu noormees pole talle kunagi meeldinud. Lõpus olin sellest kõigest nii segaduses ja palusin, et ta mulle räägiks, mis toimub. Sain vastuseks: “Mine suhtlusportaali, saatsin sulle sinna ühe lingi.” Avades vestluses olevat linki valgusid mulle pisarad silma. Minu mees oli seal pildil teise naisega, tundusid nii õnnelikud. Pildi pealkirjaks oli: “Mu elu suurim armastus”.

Pärast pikka pisarate valamist otsustasin ma selle noormehe oma elust välja lülitada ja temaga mitte kunagi kohtuda. Ta on üritanud minuga korduvalt ühendust võtta, kuid olen ta enda jaoks välja lülitanud ja oma eluga edasi liikunud. Olles väga emotsionaalne inimene suutsin valada pisaraid päris pikka aega, kuid jäin endale kindlaks! Siiani olen siiralt õnnelik, et seda suutsin.

Buduaarile Helen

Ingridi lugu sellest, kuidas ta tegi endale libakonto, et meest vahele võtta, saad lugeda SIIT

 

PS! Jaga meiega oma lugu aadressil info@buduaar.ee ja iga avaldatud loo eest maksame honorari.