UCLA seksiuuring: naised eelistavad voodis kuulata “Sexy Bitch’i”

11 kommentaari
UCLA seksiuuring: naised eelistavad voodis kuulata “Sexy Bitch’i”

Los Angeleses asuv California Ülikool (UCLA) viis läbi uuringu, et näha, kui erinevad on meeste ja naiste seksuaalsusega seotud soovid ja harjumused. Tulemused said väga huvitavad.

Los Angeleses asuv California Ülikool (UCLA) viis läbi uuringu, et näha, kui erinevad on meeste ja naiste seksuaalsusega seotud soovid ja harjumused. Tulemused said väga huvitavad.

Meestel ja naistel paluti ette kujutada, kui nad oleksid veel süütud, siis kui suure summa eest oleksid nad nõus oma süütuse maha müüma. Mehed müüksid oma süütuse tuhande dollari ja naised ühe miljoni dollari eest, vahendab blogs.laweekly.com.

Edasi paluti katsealustel kujutleda, et nad on biseksuaalid ning mõelda, millise kuulsusega tahaksid nad voodit jagada. Naised valisid oma ideaalpartneriks Agelina Jolie, äranimetamist väärisid ka Scarlett Johansson ja Beyoncé. Mehed kujutasid end voodis ette Brad Pitt’i, Leonardo Dicaprio ja Heath Ledger’iga.

Järgnevalt paluti katsealustel mõelda sellele, millise kuulsusega nad sooviksid afääri. Naised oleksid meelsasti nõus suhtes olema Brad Pitt‘i ja Step Up staari Channing Tatum’iga. Lisaks mainiti ära Adrien Brody, George Clooney ja Al Pacino. Mehed sooviksid afääri ülekaalukalt Scarlett Johansson’iga, kellele järgnesid Salma Hayek, Natalie Portman, Mila Kunis ja Michelle Obama.

Meestel ja naistel paluti hinnata ka seda, mitu korda päevas on nende meelest normaalne masturbeerida. Mehed vastasid keskmiselt kolm korda päevas ning naised keskmiselt viis korda päevas.

Millist muusikapala seksi ajal kuulata? Marvin Gaye lood olid populaarsed mõlema soo esindajate hulgas. Naised kaldusid valima laule, mis sisaldasid komplimente nende välimuse kohta, nagu “Sexy Bitch”, “You’re Beautiful,” “She Will Be Loved,” “Foxy Lady “. Meeste sõnul ei ole muusika seksi ajal oluline. Paljud mehed vastasid “pole oluline”, “ei kuula midagi”, “midagi meloodilist” või “pornomuusikat”. Mõni mees oli kirjutanud ka oma spetsiifilise soovi, sinna kuulusid lood nagu “Moonlight Sonata”, “Baby Got Back”, “Push It, Grind on Me”, “Naked”.

Lisaks paluti valida välja film, mida oleks hea vaadata enne seksi. 21% naistest eelistas The Notebooki, 8% Titanicut, ära mainiti ka Shrek. Seevastu 35% meestest oleks nõus enne seksi vaatama Star Wars’i  ja 5% American Pie’d. Kõige halvema filmina, mida enne seksi vaadata, tõid naised välja Schindler’s List’i ja mehed Jackassi. 

 

Uuringus osales 175 UCLA tudengit.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid