ÜHINE FILMIVAATAMINE aitab lahkuminekut vältida!?

themoviedb.org

purewow

Praegusel koroonaajal kui peab enamus ajast kallimaga ninapidi koos veetma on tülid kerged tulema. Mis aga aitaks ennetada lahkuminekut? Loomulikult ühine filmivaatamine.

Esiteks aitab ühine filmi vaatamine põgeneda argielu ja selle probleemide eest ning praegusel ajal kulub see kindlasti ära.

Teiseks võib pärast filmi üheskoos nähtu üle arutada, näiteks mis probleemid filmis olid, kuidas nägid nad sealse paari suhteid jne. Nimelt tegid psühholoogiateadlased vabatahtlike paaridega katse ning neil paluti tegelaskujude armusuhet vaagida. Tulemustest selgus, et lahkuminekute arv vähenes lausa poole võrra. Filmitegelaste probleemide üle rääkimine aitas partneritel turvaliselt ka oma suhet vaagida.

Buduaar pani kirja 3 filmi, milles on põnevust mehele ja romantikat naisele.

“Nagu öö ja päev”

Roy Miller on salaagent, kes saadeti missioonile, mis pidigi lõppema läbikukkumisega. June Havens on naine, kes leiab end seismas kahe leeri vahel: ühel pool on salapärane agent, kellega koos ta elab üle lennuõnnetuse, vastas aga need, kes olevat ta süüdi lavastanud.

Filmi näed Go3 voogedastusplatvormil SIIN.

“Hr Õige”

Parimatel päevadel hüperaktiivne Martha on pärast viimast lahkuminekut täiesti kontrolli kaotanud. Siis kohtab ta ootamatult Francist. Igale teisele tunduks Francise lähenemiskatsed jubedad, kuid Marthas tekib paratamatult huvi. Nad paistavad ideaalne paar: Martha on segane, Francis on segane… Ainult et Francis on surmavat sorti segane. Ta on professionaalne palgamõrvar.

Vaata filmi SIIT.

Ekstrakt

Joel on valmis oma ekstraktitehase maha müüma ja mõnusat elu elama hakkama, ent kummaline tööõnnetus paneb aluse äpardustejadale, mis seab ohtu nii ta äri- kui ka eraelu.

Filmi näed SIIN.