Üks seksikamaid kohtingutoite on burger!

5 kommentaari
Üks seksikamaid kohtingutoite on burger!

Millised on kõige seksikamad ja ebaseksikamad toidud, mida kohtingul süüa?

Millised on kõige seksikamad ja ebaseksikamad toidud, mida kohtingul süüa?

Enne, kui alustame, tasub meeles pidada üht – ära ürita kunagi seksikalt süüa, sest see näeb lihtsalt tobe välja. Söö ka kohtingul nii nagu seda tavaliselt teed, sest see on kõige loomulikum, soovitab Glamour. Küll aga on mõned road, mille nautimine kohtingul lihtsalt on eriti seksikas.

Jäätis
Kuigi jäätis on teada-tuntud lahkuminekujärgne lohutussöök, on see kohtingule vaat et parim lahendus. Esiteks on see lihtsalt nii hea, teiseks täpselt piisavalt seksikas – seda tuleb süüa limpsides. Samas on koos jäätise söömine armas – te tunnete end veidi nagu lapsed ja see, kui jäätis sulades veidi tilgub, lisab lihtsalt veel rohkem nunnudust.

Kõik jagatud magustoidud
Hästi sobivad igasugused magustoidud, mida on võimalik kahevahel jagada – see lisab kohtingule intiimsust.

Austrid
Täielik klišee, aga mitte põhjuseta. Need näevad seksikad välja, nende söömine on seksikas ja lisaks on austrid tuntud afroidisiaakumid. Kõik toimib.

Burgerid
Jah, neid võib olla raske süüa, aga selles kohtingutoidus on midagi juhuslikult, pingevabalt seksikat. Pealegi see, et neid pole võimalik puhta näoga süüa ja pidevalt on vaja (teineteise) suud pühkida, muudab kogu asja veel seksikamaks.

Puuviljad
Ka neid, eriti mahlaseid meloneid ja mangosid, loetakse kiresüütajateks. Ega ilmaasjata Piibliski keelatud viljast räägita – eks ta ikka sellepärast keelatud oli, et nende söömine on erutav.

Spagetid
Noh, võib-olla juhul, kui te olete koerad ja saate teineteisele ninaga lihapalle veeretada. Vastasel juhul pole see eriti erutav, sest tomatikastmeste pastaribade suhuvohmimine on seksikusest kaugel.

Kuigi seksikalt ei mõju ka salatid (need ei püsi kahlvi otsas), steigid (tekitavad liigse täiskõhutunde ja vajaduse tukastuse järele) ja sushi (rullid võivad olla liiga suured, et neid normaalselt suhu mahutada). 

Milliseid toite eelistad kohtingul sina?

Buduaar.ee

 

 

 

 

 

Sarnased artiklid