ÜKS SUVI MUUTIS KÕIKE – naine armus oma kallima venda

Mõnikord võib kallima sõpra või sõbra kallimasse armumine luua uue ja pika suhte ning mõnikord ka hävitada mõne olulise suhte meie elus. Suhte alguses võib nii mõnigi asi muutuda. Kui tunded kallima vastu pole veel sügavaks muutunud, võib hoopis partneri sõber osutuda palju huvitavamaks kaaslaseks. 

Mõnikord võib sedasi juhtuda ka siis, kui suhe on kestnud juba aastaid. Sellisel juhul on antud olukord ebameeldivust tekitav kõikidele osapooltele. Millised tagajärjed on sellel, kui armud oma kallima või lausa abikaasa lähedasse inimesesse? Maija ja Hellu avaldavad oma lood.

Kallima vennast sai abikaasa

“Minul ja mu kallimal oli juba pikka aega halvasti läinud, sest ta tarbis liiga palju alkoholi. Ühel suvisel reisil reisis meiega koos ka mu kallima vend. Mida rohkem aeg edasi läks, seda enam tundsin tema vastu huvi ja tõmmet. Asi lõppes sellega, et olime mõlemad kõrvuni armunud, kuigi nii ei pidanud juhtuma. Nüüdseks oleme aga üle 20 aasta abielus olnud – mina ja mu endise kallima vend siis.”

Maija, 50

Vaenlased said naabriteks

“Olen alati oma sõbra endist kallimat huvitavaks inimeseks pidanud. Nad olid juba mõnda aega lahus olnud ja mina olin vallaline. Ühel suvel muutusime lähedasemaks ja hakkasime sõbra endise kallimaga kohtamas käima. Meie suhe muutus tõsisemaks ja ei läinud kaua aega, kui pidin sõbrale kogu loo üles tunnistama. Mõtlesime, et on parem, kui ta kuuleb seda meie suust kui küla pealt.

Ta vihastas meie peale nii kõvasti, et me ei suhelnud omavahel mitmeid aastaid. Praeguseks oleme mõlemad abielus: tema oma lapse isaga ja mina selle sama sõbra eksiga. Parim asja juures on see, et nüüdseks oleme ära leppinud, saame väga hästi läbi ja mis kõige naljakam – oleme ka naabrid!”

Hellu, 40

 

allikas: Ilta Sanomat