Kuus ulakat mängu nädalavahetuseks!

21 kommentaar
Kuus ulakat mängu nädalavahetuseks!

Kohe-kohe on nädalavahetus käes, kuid sul ja su kallimal ei ole veel plaane! Ära muretse, suhteekspert Kate Taylor annab oma raamatus Domestic Sex Goddes nõu, kuidas õhtut unustamatult seksikalt mööda saata.  

Kohe-kohe on nädalavahetus käes, kuid sul ja su kallimal ei ole veel plaane! Ära muretse, suhteekspert Kate Taylor annab oma raamatus Domestic Sex Goddes nõu, kuidas õhtut unustamatult seksikalt mööda saata.

Mänguõhtu

Muuda ükskõik milline mäng seksikamaks, tehes sellest stripiversioon. Strip – pokker, strip – monopol, strip – kabe… Ülimaks striptiisimänguks sobib Twister. Kui te mõlemad juba paljad olete, hõõruge teineteist õliga sisse ja mängige veel üks kord. 

Või ostke paar armutäringuid, millest ühe külgedel on armumängud (suudle, limpsi, ime) ja teisel küljel kehaosade nimed. Veeretage neid kordamööda ja tehke, nagu kästud. Kui armutäringuid käepärast pole, saab kasutada ka tavalist täringut. Siis pead mõtlema, millist tegevust ja kehaosa vastav number käsitleb. See pakub erutavaid väikeseid meenutusi, kui neidsamu täringuid mõnel teisel korral süütult peremängu mängides kasutad.

Seksikas telebingo

Kirjutage mõlemad üles viiesõnaline erootiline käsk, nagu näiteks “Suudle mu kõhtu ja kaela” või ” Vii mind üles voodisse”. Kasutage kindlasti erinevaid sõnu. Siis vaadake koos telekat ning kui kuulete oma sõna, tõmmake see maha. See, kes esimesena kõik sõnad maha tõmbab, on võitnud, ja teine täidab tema käsku.

Mahlased subtiitrid

Keerake telekal heli maha, aga vaadake edasi. Nüüd mõelge ise dialoog välja, üheainsa reegliga: tegelastel peab olema ropult seksikas suuvärk. Tema räägib mehe, sina naise eest. See pole just otseselt erutav, aga see-eest väga naljakas ja naer on võimas afrodisiaakum.

Kireloterii

Kirjuta huulepliiatsiga tema kehale numbreid 1-24 ja las tema kirjutab sinu omale numbrid 25-49. Nüüd vaadake koos lotosaadet. Kui sinu number loositakse, pead märgitud kehaosaga tegema seda, mida sa tahad.

Keskenduge otse loomulikult erogeensetele tsoonidele, küünarnuki silitamine pole kellelegi põnev. See võib kõlada totralt, kui ütled partnerile, mida igas kohas täpselt teha, ent on hea moodus teada saada, mis teile kummalegi meeldib.

Armatsege koos staaridega!

Vaadake koos filmi, mis sisaldab ka seksistseene. Ja siis, täpselt nagu mängu nimi mõista annab, tehke sama, mida filmis tehakse. See on hea moodus innustada teineteist uusi asju proovima, sest mängu mõte on ekraanil toimuvat kopeerida: ei mingit misjonäriasendit, kui ekraanil tehakse seda kirglikult koerapoosis!

Hõõguvad reklaamipausid

Vaadake telekat nagu ikka, kuid las reklaamipausidest saavad teie õrnutsemispausid – suudelge, katsuge ja hellitage teineteist reklaami ajal kirglikult. Muudke need kuumadeks vahemängudeks. Aga kui reklaam lõpeb, peate ka teie lõpetama, et oodata järgmist korda…

 

 

Allikas: K. Taylor “Domestic Sex Goddes”

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid