ULAKATE EMADE HOROSKOOP: muuda oma voodielu vürtsikamaks!

Buduaari ajakiri

Madame M

Foto: 123rf

Naine, ema – on aeg ennast tundma õppida! Milline on sinu tähemärk voodis ja kuidas sul on võimalik oma voodielu vürtsikamaks muuta? Ole sa partneriga või üksi – igaüks meist väärib meeliülendavaid naudinguid. Õnnelik ja rahuldatud naine on siiski kõige ilusam!

PS. Kui sa ei samastu oma päikesemärgi tekstiga, siis arvesta ainult tõusumärgiga. (ingl k rising sign)

Jäär
Jääral on üldiselt kaks kohta, kuhu ta oma energiat väga jõuliselt jagab – töö ja magamistuba. Põnevam koht selleks on muidugi viimane. Tegu on dominantse märgiga, kes saab oma elujõu seksuaalenergiast. Mida adrenaliinirikkam seks on, seda parem.

Sõnn
Sensuaalsust õhkav märk, kes ihkab jõulist, kuid samas õrna seksi. Võib arvata, et Sõnn on alluv, kuid tegelikkuses on tegu hoopis inimesega, kes annab oma kaaslasele väga konkreetselt oma soovidest teada ja kohati võtab ka ise ohjad. Sõnn teab, mida Sõnn tahab.

Kaksikud
Kaksikud hindavad kõige enam vaheldust. Nende puhul ei oska kunagi ennustada, mille jaoks parasjagu tuju on. Kelle jaoks miinus, kelle jaoks pluss – selle märgiga igav igatahes ei hakka. Kaksikud on ka kõige suuremad „dirty talk’i” praktiseerijad, millega nad suudavad partneri ka üsna kiirelt hulluks ajada.

Vähk
Vähi hing januneb romantika järele. Tema suurim soov on olla koos oma hingesugulasega, kes mõistaks teda sõnagi lausumata. Tegu on suurepärase armatsejaga, kes arvestab oma partneri soovidega. Tema eriliseks tugevuseks on kindlasti oraalseks, sest ta võtab endale selle aja, et partneri keha iga sentimeetrit tundma õppida.

Lõvi
Lõvile sobib kõik ilus ja põnev. Lõvi on kõikidest märkidest kõige edevam – see puudutab muidugi ka kõiksugu oskusi. Enesekindel Lõvi näitab partnerile armastust mitmel erineval moel – olgu see läbi pika eelmängu või hoopis täites partneri kõige hullumeelsemaid fantaasiaid.

Neitsi
Neitsi on üks maamärkidest, kes on reaalselt palju siivutum, kui välja paistab. See võib olla nende analüütilise ja ülemõtleva natuuri tõttu – kuskil on vaja enda loomalik pool ju välja elada. Tegu on ka märgiga, kes soovib eelkõige partnerile naudinguid pakkuda ning seejärel endale.

Kaalud
Kaalud on õhuelementidest kõige suurem võrgutaja, sest tema märki valitseb armastuse planeet Veenus. Flirtida meeldib talle ikka kohe väga. Nagu tema sümbolgi – võib seks temaga olla nii tundeline kui hoopis metsik. See kõik sõltub atmosfäärist ja vastavast tujust.

Skorpion
Skorpion on sarnane jäärale, aga on introvertsem ja salapärasem. See energia, mis Skorpionil üle jääb, kandub otse magamistuppa. Skorpion võib päriselus tunduda uje, kuid magamistoas lendad sa vastu seina ja siis veel tänad ka teda selle eest. Sellist kirge, nagu Skorpioniga niisama ei koge.

Ambur
Ambur on põnev voodipartner, sest talle meeldib asju alati vürtsitada. Ta ei suuda rutiini taluda, seega võid tihtipeale end leida olukorrast, kus ta jälle midagi uut proovida soovib. Olgu selleks uus poos, uus lelu, mõni rollimäng või fantaasia. Ühegi teise märgiga nii suurt kogemustepagasit ei saa.

Kaljukits
Kaljukits hindab väga traditsioone. Tema suurimaks rõõmuks on olla koos inimesega, kes mõistab tema praktilist, kuid samas jõulist poolt. Tegu on üsnagi dominantse märgiga, kes soovib oma kiire elutempo juures tasakaalu – seda siis läbi pika ja unustamatu vahekorra.

Veevalaja
Kindlasti üks vabameelsemaid märke – ja mitte üldse halvas mõttes. Kõik, mis on tabu ja ebatavaline on Veevalaja jaoks põnev ja proovimist väärt. Ta paneb sind oma mugavustsoonist väljuma ja laseb sul avastada endas külgi, millest sul varem aimugi polnud.

Kalad
Kaladele meeldib kõige enam intiimne ja romantiline seks, aga ka see, kui ta saab partnerile alluda. Tegu on väga oskusliku võrgutajaga, kes paneb sind algul tema järgi jooksma. Ta on eriline ja ta tahab seda tunda. Vastutasuks saad kogemuse, mida sa kunagi ei unusta.