ÜLLATAV: mees soovib, et ma teistega flirdiks

ÜLLATAV: mees soovib, et ma teistega flirdiks

Kas sina flirdid ilusate meestega, ehkki sul on kodus elukaaslane, keda sa väga armastad? 27-aastane pealinna neiu Kadri sai huvitava õppetunni meeste psühholoogiast, kui ta kaotas huvi võõraste meeste vastu. Panime kirja üdini ausa ja ehk mõneti jahmatava loo Kadrist ja tema elukaaslasest.  

Kas sina flirdid ilusate meestega, ehkki sul on kodus elukaaslane, keda sa väga armastad? 27-aastane pealinna neiu Kadri sai huvitava õppetunni meeste psühholoogiast, kui ta kaotas huvi võõraste meeste vastu. Panime kirja ausa ja ehk mõneti jahmatava loo Kadrist ja tema elukaaslasest.

“See kleit sobib sulle kui valatult,” sosistas nägus mees baari järjekorras mulle kõrva. Heitsin talle põgusa pilgu, keerasin ükskõikselt pea taas leti poole ning ootasin, mil baarmen mult tellimuse võtab, et saaksin kiiresti enda jookidega ohutusse kaugusesse põgeneda.

Tagasi oma lauda istudes päris mu elukaaslane: “Mida see mees sinuga rääkis?”

“Ei midagi, ütles, et näen normaalne välja,” pomisesin ma vastuseks.

“Sinu näoilme põhjal poleks seda küll arvanud!” jätkas mees küsivalt.

See oli juba mitmes kord, kui mu elukaaslane ei mõistnud, miks ma vastassoo suhtes nii ükskõikne olin. Pärast esimesi seesuguseid ristküsitlusi arvasin, et ta üritab mind lihtsalt n-ö “lohku tõmmata”. Ilmselt on see tulemuseks minu eelnevatest suhetest armukadedate meestega. Aga ei. Selgus hoopis, et minu kallimat häirib see, et pärast meie suhte algust, lõpetasin ma teiste meestega flirtimise. Ei mingit sügavat ning kelmikat silmsidet, keelitavaid kahemõttelisi lauseid ning juhuslikke puudutusi. Miks peakski? Küsib esmane instinkt minus. Olen leidnud enda kõrvale mehe, kes täidab kõik minu vajadused – ta märkab mind, on huvitav vestluspartner ning meie sekseluga on samuti kõik korras. Ja ilmselt meeldiks mulle ka mõelda, ehkki ma seda avalikult väga tunnistada ei taha, et tema on samuti flirtimise lõpetanud ning ei aja igale kaunile seelikule mesimagusat juttu.

Kuna see teema oli juba pikalt mu mõtteid sõlme ajanud, siis otsustasin viimaks selle ebameeldiva vestluse enda kallimaga ette võtta. Käisin peas läbi erinevaid versioone, kuidas talle selle delikaatse teemaga läheneda.

Ja viimaks lajatasin otse: “Miks sa koguaeg minult uurid, kas ma teiste meestega flirdin?”

Meest ei paistnud seesugune küsimus üllatavat.

“Kui me tuttavaks saime, siis mäletan sind palju elavamana. Sulle meeldis seltskonnas poistega nalja visata ning kõigi pilgud olid sinul,” selgitas mees.

“Ja milles siis nüüd probleem on?” ei saanud ma jätkuvalt tema mure olemusest aru.

“Mulle lihtsalt meeldib, kui sa teiste meestega flirdid, see on seksikas!” sõnas mu elukaaslane naeratades.

Nüüd, kus ma sellele tagant järele mõtlen, siis kõlab see ehk loogiliseltki, et mehele meeldib, kui teised tema naist piisavalt atraktiivseks peavad, et talle lähenemiskatseid teha. Aga ise poleks ma selle peale tulnud, et suhtes olles veel teistega mesijuttu ajada.

Kadri pole enda uut teadmist praktikas veel proovile küll pannud, kuid neiu tunnistab, et tunneb end nüüd palju vabamalt, kui mõni võõras meesterahvas tema tähelepanu püüda üritab.

 

Kuidas on lood sinuga, kas oled ka pärast suhtesse astumist jätkuvalt suur flirtija?

 

Buduaar

Sarnased artiklid