ÜLLATAV PALJASTUS: millise kehaga naine on meeste silmis kõige seksikam?

Võiks arvata, et meeste silmis on kõige seksikama kehaga just need naised, kellel on suured kurvid - laiad puusad, suured rinnad ja peenike keskkoht. Kuid hiljutisest uuringust selgub, et tegelikkuses eelistavad mehed hoopis teise kehatüübiga naisi.

Võiks arvata, et meeste silmis on kõige seksikama kehaga just need naised, kellel on suured kurvid – laiad puusad, suured rinnad ja peenike keskkoht. Kuid hiljutisest uuringust selgub, et tegelikkuses eelistavad mehed hoopis teise kehatüübiga naisi.

Nimelt selgus, et kui mees näiteks tänaval naist vaatab, siis välimuse osas pööratakse esmajoones tähelepanu just figuurile – naine peab olema sale ja sportlik. 

Sportliku kehaga naisterahvad võluvad mehi kõige rohkem ning see näitab ühtlasi muidugi ka seda, et naine hoolitseb oma välimuse ja tervise eest. 

Teine asi, millele mehed tähelepanu pööravad, on naise huuled. Tuleb välja, et kõige seksikamaks peetakse naisi, kellel on volüümikad huuled, kuid mitte ebaloomulikult suured, vaid siiski naturaalsed.

Värvitud huulte asemel eelistavad mehed aga hoopis loomulikku huuletooni.

Allikas: Your Tango