ÜLLATAV PALJASTUS: vaata, milliste näojoontega naist mehed tahavad

Mehed armastavad silmadega ning välimusest ei saa mööda vaadata, olgu see nii pealiskaudne kui tahes. Ilu on tänapäeva maailmas üheks võimsaimaks relvaks, mille abil on võimalik saavutada kõik. Kuid mainimata ei saa jätta ka seda, et tegelikult on ilu ju vaataja endi silmis, olles seega üsnagi laiahaardeline mõiste.

Mehed armastavad silmadega ning välimusest ei saa mööda vaadata, olgu see nii pealiskaudne kui tahes. Ilu on tänapäeva maailmas üheks võimsaimaks relvaks, mille abil on võimalik saavutada kõik. Kuid mainimata ei saa jätta ka seda, et tegelikult on ilu ju vaataja silmis, olles seega üsnagi laiahaardeline mõiste.

Teadlaste sõnul valivad mehed endale alateadlikult naise just välimuse järgi ning esmane valik langetatakse lähtuvalt näokujust. Nimelt on naise näokujule omistatud kolm kindlat tunnusjoont, mis teadlaste sõnul moodustavad ideaalse naise näo.  

Need kolm tunnusjoont on:

1. Sujuv lõuajoon

2. Volüümikad huuled

3. Südamekujuline nägu

Teadlased rõhutavad, et kuigi mehe alateadvus peab naise näo juures oluliseks neid kolme punkti, ei tee nad lõplikku otsust kunagi üksnes välimuse põhjal. 

Allikas: sheknows