ÜLLATAV PÕHJUS, MIKS sa ikka veel oma unistuste meest leidnud pole

ÜLLATAV PÕHJUS, MIKS sa ikka veel oma unistuste meest leidnud pole

Juba ammu pole enam populaarne endale kaaslast raamatukogust või ööklubist otsida, vaid selle asemel üritatakse tänapäeval Seda Õiget leida pigem erinevatest kohtinguäppidest. Paraku teeb enamik naisi sealt oma unistuste meest otsides aga ühe üllatava vea, kirjutab portaal Your Tango. 

Nimelt kirjutavad naised tutvumissaitidele, millist meest nad ei taha. Mõnikord räägivad naised ka kohtingul, millist kaaslast nad oma ellu kindlasti ei soovi. Paraku ei pruugi see aga head muljet jätta. 

Esiteks näitab see mehele, et sa pole ikka veel eelmistest halbadest kogemustest üle saanud. Teiseks võib mees sellest välja lugeda, et ükskõik kui palju ta sinu südame võitmiseks ka vaeva ei näeks, pole ta sinu jaoks kunagi piisavalt hea. Rääkides sellest, mida sa ei taha, keskendud sa mineviku vigadele, mitte uue ja parema suhte loomisele.

Seega tuleks alati mõelda sellele, millist meest sa tahad ja otsid. Millised iseloomuomadused tal olema peaksid? Kas ta peaks lapsi soovima? Kas ta võiks olla spordihull või pigem mitte? Milline võiks su unistuste prints välimuselt välja näha? Kahte asja korraga elus paraku ei saa – sa ei tohiks keskenduda korraga sellele, millist meest sa ei taha ning millist tahad. Seega pead valima, kas keskendud uuele suhtele ja unustad vana või hoiad kramplikult minevikust kinni ja ajad sellega kõik stressi. Viimane variant pole kuigi mõistlik.

Sarnased artiklid