Ultimaatumid, mida ei tohiks suhtes esitada

Ultimaatumid, mida ei tohiks suhtes esitada

Ultimaatumite esitamine on alati äärmuslik. Sa ju ei taha, et sinu partner tunneks, nagu sina omaksid tema üle võimu, kuid mõnikord sul lihtsalt on vaja oma tahtmist saada. Igal juhul, enne kui plaanid kallima fakti ette panna, siis vaata üle allolev nimekiri.

Ultimaatumite esitamine on alati äärmuslik. Sa ju ei taha, et sinu partner tunneks, nagu sina omaksid tema üle võimu, kuid mõnikord sul lihtsalt on vaja oma tahtmist saada. Igal juhul enne, kui plaanid kallima fakti ette panna, vaata üle allolev nimekiri.

 

Ultimaatum lapsesaamise teemal  see on üks tõsisemaid ultimaatumeid, mida suhtes eitada. Kui sina oled lapseks valmis, ei tähenda see seda, et ka tema on. 

Ultimaatum kihlumise teemal – kui sa oled kellegagi juba mõnda aega koos olnud ja esitad talle ühtäkki ultimaatumi kihluse survestamiseks, siis ei vii see sind kindlasti mitte kuhugi.

Ultimaatum sõprade teemal – pea meeles – tema sõbrad on talle sama kallid nagu sinu sõbrannad sulle. Sa ei saa teda panna fakti ette, kas sina või sõbrad. See oleks ebaaus.

Ultimaatum kaalulangetamise teemal – “võtad kaalust alla või läheme lahku?”- kõlab liiga julmalt!

Ultimaatum kokkukolimise teemal –  see on väga sarnane kihlumist survestava ultimaatumiga ja on väga ebameeldiv. Kui ta tahab, et sa tema juurde koliksid ja on selleks valmis, siis ta ütleb sulle seda ise.

Ultimaatum perekonna teemal – seda ei peaks vist mainimagi, et sul pole iial õigust öelda mehele, et ta peaks valima kas sinu või oma vanemad!

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid