UURING PALJASTAS jahmatava põhjuse, miks mehed tegelikult petavad

Miks mehed oma naisi petavad - küsimus, millel puudub ühene vastus, ent viimatise uuringu tulemusena selgub üsnagi ootamatu detail, mis paneb antud situatsiooni pisut teise nurga alt vaatama. Nimelt selgub, et naised eelistavad mehi, kes on juba suhtes.

Miks mehed oma naisi petavad? See on küsimus, millele puudub ühene vastus, ent viimatise uuringu tulemusena selgub üsnagi ootamatu detail, mis paneb antud situatsiooni pisut teise nurga alt vaatama. Nimelt selgub, et naised eelistavad mehi, kes on juba suhtes.

Väljaandes Scientific Reports ilmus hiljuti uuring, kus kirjutatakse, et naisi tõmbab alati just nende meeste poole, kes pole mitte vabad ja vallalised, vaid on suhtes ning tihtipeale on see keemia niivõrd tugev, et naine on see, kes võetud mehe suunas esimese sammu teeb.

Mehed armastavad tähelepanu ja kui naine teeb esimese sammu, siis enamasti võtavad mehed seda kui paid oma egole – kõik oleneb mehest endast ja tema suhte tugevusest. Kui mees tunneb end suhtes pisutki ebamugavalt ning ei saa oma naiselt piisavalt tähelepanu, siis pole välistatud, et ta võõra naise flirdiga kaasa läheb ning olukord lõpeb petmisega.

Keelatud vili on alati magus ja paraku tähendab see antud situatsioonis, et naised ise on süüdi selles, et mehed neid petavad, sest just naine teeb esimese sammu võetud mehega tutvuse sobitamise eesmärgil.

Allikas: Maxim