UURING PALJASTAS, millist tüüpi inimesed kõige rohkem seksi saavad

Daily Science

Hiljutisest Austraalias läbiviidud uuringust selgus, et see mitu korda nädalas me seksime, sõltub meie isiksusetüübist. Nimelt ühendab keskmisest enam seksivaid heteroseksuaalseid naisi ja mehi üks ühine joon, kirjutab Daily Science. 

Teatud isiksuseomadused on läbi aegade aidanud inimestel saavutada edu töös, spordis, isiklikus elus jne. Siiani polnud teadlastel aga täit kindlust, mis mõjutab kõige rohkem suhet ja järglaste saamist ning kas teatud isikuomadused tulevad ka siinkohal kasuks. Austraalias läbiviidud uuringus võrreldis 1500 heteronaise ja 3000 heteromehe isikuomadusi ja seksikordade arvu.

Tulemustest selgus, et kõige rohkem seksisid ekstraverdid ehk väljapoole suunatud inimesed. Ka leiti, et meestel mängis olulist rolli ka see, kui tundelised ja vaimselt stabiilsed nad olid. Mehed, kes ohtralt seksi said, ei armastanud teist inimest eriti kiita.

Tuleks siiski meeles pidada, et uuringust ei selgunud, kas palju seksi tähendas ilmtingimata ka head seksi või oli tegu lihtsalt sooritamisega.