UUS EBAREAALNE SEKSITREND vallutab terve maailma

UUS EBAREAALNE SEKSITREND vallutab terve maailma

Seks võõra inimesega olles samal ajal püsisuhtes, tähendab enamiku jaoks petmist ning pikas perspektiivis sellised suhted lagunevad. Kuid siinkohal on silmas peetud seksi lihast ja luust inimesega, mitte robotiga ning just seda viimast varianti peetakse tulevikutrendiks seksimaailmas.

Seks võõra inimesega, olles samal ajal püsisuhtes, tähendab enamiku jaoks petmist ning pikas perspektiivis sellised suhted lagunevad. Kuid siinkohal on silmas peetud seksi lihast ja luust inimesega, mitte robotiga ning just seda viimast varianti peetakse tulevikutrendiks seksimaailmas.

Nimelt selgub hiljutisest uuringust, et inimesed ei pea seksi robotiga petmiseks ning tulevikus plaanitakse just robotid erootikatööstusesse sisse tuua ja mitte ainult. Ei peeta võimatuks ka seda, et kunagi jõuab robootika areng nii kaugele, et robot suudab tõepoolest pakkuda inimsuhtele sarnast kogemust ja seega ei ole siis enam välistatud ka suhe robotiga.

Lausa 39% uuringus osalenud inimestest usub tõsimeeli, et 2050. aastaks valitseb maailmas olukord, kus suhe robotiga ei ole midagi kummalist. Teisalt on see väga ebatõenäoline, sest robootika areng ei suuda nii kiiret hüpet teha. 

Kuid saja aasta pärast on kõik võimalik ja et inimesed ei pea robotiga seksi petmiseks, siis võib soovijatel olla korraga lausa mitu sekspartnerit.

Allikas: Daily Mail

Sarnased artiklid