Uus ja humoorikas seksitrend vallutab maailma

Uus ja humoorikas seksitrend vallutab maailma

Lubage tutvustada – Ameerikas levib tormiliselt uus seksi-trend, mis üsna tõenäoliselt varsti ka meieni jõuda võib – seks õhuga! Just – inimesed lähevad riietatult lavale ning hakkavad publiku ees õhuga seksima. 

Lubage tutvustada – Ameerikas levib tormiliselt uus seksitrend, mis üsna tõenäoliselt varsti ka meieni võib jõuda – seks õhuga! Just – inimesed lähevad riietatult lavale ning hakkavad publiku ees õhuga seksima. 

Nähtamatu partneriga seksimise idee sai alguse Jaapanist. 2007. aastal hakati seda tasapisi ka Ameerikas praktiseerima ning nüüdseks viiakse taolisi üritusi läbi keskmiselt 30-40 korda aastas. 

Koomik Chris Trew on Ameerikas nende eriürituste eestvedajaks ning hiljuti tegi ta õhuga seksimise teemal ka esimese dokumentaalfilmi. Mehe arvates suhtuvad inimesed üle maailma seksi liiga tõsiselt – see on ka üks põhjustest, miks ta otsustas õhuga seksimise lavalaudadele tuua. Mõnikord võib seks olla ka pisut vastik, imelik või naljakas – Chrisi meelest on parimaks viisiks seda inimestele meelde tuletada just nende etenduste ja võistluste näol. 

Seda, kuidas õhuga seksimine täpselt välja näeb, saad vaadata juba allolevast dokumentaalfilmi treilerist. 

 

 

unilad.co.uk