VAATA MEHE SÕRMI: NEED paljastavad, kui hea ta voodis on

Inimese keha ja vaimu vahel on tugevam seos, kui arvatagi võiks ning puhtalt füüsiliste omaduste põhjal on teadlaste sõnul võimalik teada saada nii mõndagi põnevat. Alati on olemas erandid, ent see omakorda kinnitabki reeglit ning viimatiste uuringute kohaselt reedavad just mehe sõrmed selle, milline sekspartner ta on.

Inimese keha ja vaimu vahel on tugevam seos, kui arvatagi võiks ning puhtalt füüsiliste omaduste põhjal on teadlaste sõnul võimalik teada saada nii mõndagi põnevat. Alati on olemas erandid, ent see omakorda kinnitabki reeglit ning viimaste uuringute kohaselt reedavad just mehe sõrmed selle, milline sekspartner ta on.

Nimelt on teadlased avastanud, et mehe sõrmede järgi on võimalik kindlaks teha, kas mehel on kõrge sugutung ning sellest tulenevalt ka suurem seksivajadus või pigem vastupidi. Ka seda, milline voodipartner ta on, saab välja lugeda mehe sõrmedest – täpsemalt tema sõrmusesõrmest.

Kui mehe sõrmusesõrm on nimetissõrmest pikem, siis see tähendab väidetavalt seda, et tal on keskmisest suuremad munandid ning ka kõrgem sugutung. Sellest lähtuvalt vajab ta rohkem seksi ning armastab voodis eksperimenteerida, ent rutiin võib tema seksiisu tappa ja see omakorda võib suhtes tekitada ohtliku olukorra – mängu võidakse tuua armuke.

Kui aga mehe sõrmusesõrm on nimetissõrmest lühem, siis on tegu mehega, kellel on keskmisest väiksemad munandid ning ka vajadus seksida pole nii suur. Teisalt on tegu mehega, kes ei kaldu petma ega ka endale armukest otsima.

Allikas: askmen