VÄIKESED ASJAD, mis teevad su mehe silmis vastupandamatuks

VÄIKESED ASJAD, mis teevad su mehe silmis vastupandamatuks

Naised on meeste jaoks uskumatult imelised olevused ja nad hindavad tegelikult iga väikest detaili, isegi kui nad seda välja ei näita. Mehed on aga tunnistanud, et on mõned asjad, mida tehes muutub naine eriti kütkestavaks. Need pole mingid suured žestid, vaid lihtsad asjad, millest naistel pole tihti aimugi, et nad seda tehes meeste tähelepanu tõmbavad.

Naised on meeste jaoks uskumatult imelised olevused ja nad hindavad tegelikult iga väikest detaili, isegi kui nad seda välja ei näita. Mehed on aga tunnistanud, et on mõned asjad, mida tehes muutub naine eriti kütkestavaks. Need pole suured žestid, vaid lihtsad asjad, millest naistel pole tihti aimugi, et nad seda tehes meeste tähelepanu tõmbavad.

1. Kirglikkus
Peale kire meeste endi vastu on meeste arvates naiste puhul seksikas omada kirge millegi muu vastu. Olgu see töö, hobi või veel midagi muud – vahet ei ole. Kirglikkus näitab mehele, et sa oled romantiline ja valmis oma tahte eest võitlema. Ning kuna need ajad, mil majapidamises vaid mees elatist teenis, on möödas, on naiste kirg oma töö vastu meeste jaoks eriti kuum omadus.

2. Otsustusvõime
Tundub, justkui keegi ei oskaks tänapäeval enam otsustada. Näiteks, kui plaanitakse minna õhtust sööma, on kõigi vastuseks enamasti, et vahet pole või et las keegi teine otsustab. Need pole aga mitte mingid arvestatavad vastused ja ei ole kuidagi abiks. Keegi, kes otsustada oskab, näitab välja teatud enesekindlust, mis on miski, mida igaüks oma partneris hindab. Seega teinekord, kui sul on plaanis kuskile sööma minna, mõtle juba ette välja mõned lemmikrestoranid, mida välja saaksid pakkuda, kui teine osapool juhuslikult otsustusvõimetu on.

3. Mehe sõpradega läbisaamine
Heteromeeste jaoks on naine, kes saab tema sõpradega läbi, üks olulisemaid prioriteete. Pole midagi, mis teeks meest kindlamaks oma suhte osas kui teadmine, et ta võib sind ka su sõpradega omaette jätta ja ta ei pea muretsema, et sul igav või ebamugav hakkab. Viimane asi, mida mees tahab, on oma sõpradega koos aega veetes sinu virisemise tõttu liiga vara koju minna.

4. Sinu puudutused
Mehed armastavad sinu lähedust ja puudutusi, eriti kui vajad mehe kätt turvatundeks. Talle meeldib teadmine, et tunned end temaga turvaliselt ja kaitstult ning kui ehmudes temast füüsiliselt kinni haarad, saab ta aru, et on sinu jaoks oluline. Olgu see puudutus käe haaramine, pikk pai seljale või oma pea tema põlvele toetamine diivanil – kõik need asjad annavad mehele märku, et tunned end temaga hästi.

5. Kui paned mehe end kasulikult tundma
Kurgipurk käib liiga raskelt lahti? Lihtsalt küsi mehelt abi! Kõlab küll kentsakalt, kuid meestele meeldib see väga. Mitte see, et sina ehk liiga nõrk oled, vaid see, et tema tunneb end tugevana.

6. Tema riiete kandmine
See on punkt, mille tunneb ilmselt iga naine juba ära! Peale selle, et meile endile meeldib meeste suuri särke kanda, on see ka meeste jaoks väga seksikas. Sinu armsalt segamini juuksed ja mehe T-särk on ainsad, mida hommikul ärgates kandma peaksid, arvavad mehed.

7. Initsiatiivikus magamistoas
On levinud arusaam, et initsiatiiv seksiks tuleb enamasti mehe poolt, kuid kui haarad vahel ise härjal sarvist, on see mehele kindlasti meeltmööda. On põnev olla tahetud enesekindla naise poolt!

8. Mehe tegude hindamine
Mees, nagu ka iga naine, tahab olla hinnatud. Seega, kui ta tõi sulle hommikukohvi ja jooksis seejärel ruttu tööle, võiksid talle vähemalt tänuavalduseks sõnumi saata. Sellised tänuavaldused jäävad paraku tihti olemata, sest suhtes olles eeldatakse, et see kõik on iseenesestmõistetav. Tegelikult peaks aga hindama iga väikest rõõmu, mida ta sulle pakub!

9. Kui teed midagi ebameeldivat vaid seetõttu, et see talle meeldib
Kui mehed midagi armastavad, soovivad nad, et see ka sulle meeldiks. Sellised väikesed asjad on paratamatu suhte osa, mis näitab su kaaslasele, et hoolid temast nii palju, et võid vahel ka enda jaoks ebameeldivaid asju teha. Vahetevahel temaga spordimängu vaatama minna ei võta ju tükki küljest!

10. Tõeliselt hea suhe tema vanematega
Tema vanemad peavad sulle ilmselgelt meeldima, kuid kas nad ka päriselt meeldivad sulle? Isegi kui sa neid ei armasta, siis suhte nimel vaeva nägemine on iga mehe jaoks pluss. Kasvõi ämma aitamine toidu hakkimisel enne õhtusööki või laua katmine näitab, et sa hoolid oma mehest nii palju, et soovid ka tema lähedastega läbi saada.

11. Kui sa meeldid tema koerale
Iga loomasõber peab seda punkti väga oluliseks, seega kui sinu mehel on koer, oleks eriti lahe, kui sa tema koera uueks parimaks sõbraks saaksid. Kui tema koer kohtleb sind kui perekonda, teeb seda ka mees, sest ta teab, et looma vaistu tasub usaldada. Iga loomasõber usub, et loomad on väga head inimeste hindajad ja tunnevad hea inimese kohe ära.

Kuidas on aga lood sinuga – kas oled juba teinud kõik, et mees oleks õnnelik, et sa tema kõrval oled?

Allikas: Popsugar.com