Kõik me saame endale luua just täpselt sellise elu nagu me seda soovime. Võib kindel olla, et lauljatar Piret Järvis-Milder ja tema abikaasa Egert Milder seda teevadki. Nimelt veedavad noored võimalikult suure osa oma ajast mööda maailma ringi reisides ning elu nautides. Vaadates tagasi aastale 2021 tõdeb Piret, et ka kõige erilisem moment sel aastal oli just siis, kui nad taaskord seiklusi otsimas olid. "Mu kõige lemmikum hetke aastast 2021. Kui olime perega Portugalis ja kõik oli 100% mõnus, nii mu enda sees kui ümberringi. Et 2022 tuleks kõigil samasugune nagu mul see tunne ja olu siin pildil - tasakaalus, rahus, õnnelik, ümbritsetud nunnude inimestega," lisas lauljatar lummava foto juurde kommentaariks.
Buduaari pulmapeo võitjad 2025 Kaisa ja Tanel! — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Buduaari unistuste pulmapidu ootab võitjapaari: anna oma armastusloole võimalus!
Grażyna Rigalli illustratsioon — FOTO: Eesti Lastekirjanduse Keskus Eesti elu Eesti Lastekirjanduse Keskuses avatakse Poola illustraatori Grażyna Rigalli näitus „Vahel kurbus, vahel tilluke koer“
Simo Santeri Virtanen — FOTO: Kaur Kangur Eesti elu Kuidas kogukonnamudelite analüüs viis oma küla arendamiseni