VAU! NEED 36 KÜSIMUST aitavad leida hr Õige

VAU! NEED 36 KÜSIMUST aitavad leida hr Õige

Käes on õitsemise ja armumise aeg. Kui sina selle kevade esimesi plusskraade üksi naudid ja veel maailmakuulsast armutestist kuulnud ei ole, siis alustame!

Käes on õitsemise ja armumise aeg. Kui sina selle kevade esimesi plusskraade üksi naudid ja veel maailmakuulsast armutestist kuulnud ei ole, siis alustame!

Tegemist on New Yorgi psühholoogi Arthur Aroni poolt välja töötatud testiga, mis muudab kaaslased lähedasemaks ja paneb neid teineteisesse armuma. Kümme aastat tagasi, kui Aron testiga välja tuli, palus ta selle sooritada mehel ja naisel, kes teineteist varem ei tundnud. Küsimustele vastamiseks anti paarile aega 45 minutit. Pärast seda pidid nad täielikus vaikuses teineteisele neli minutit silma vaatama. Eksperimendi lõppedes olidki noored armunud, juba kuus kuud hiljem nad abiellusid ja kutsusid ka testi koostamisega ametis olnud teadlased oma pulma. Mõned aastad tagasi proovis sama testi ka New York Timesi ajakirjanik, kes enda kinnitusel samuti võõrasse ära armus. Udujutt või mitte, aga tasub proovida?

Meie katsejäneseks sai Maris (31), kel seljataga pikaajaline suhe ning kes on hetkel taas suurte tunnete otsingul. „Tunnistan, et see kõlab intrigeerivalt,” ütleb naine, kes pole varasemalt testist kuulnudki. „Olen oma varasemate kaaslastega kohtunud alati kuidagi juhuslikult, nii et n-ö päris kohtingutel on mul veel käimata, sest olen alati peljanud seda, et mis saab, kui meil pole millestki rääkida. Seetõttu tundubki selline intervjuu ühtviisi nii põnev kui ka turvaline. Ja mis seal salata, neid vastuseid tahaks ju teada küll!” Maris läks deidile mehega, kellega ta kohtus paar nädalat tagasi sõprade seltskonnas ning kellega oli ka nädala jagu sõnumeid vahetatud. „Mulle tundus, et kui ma sealt lahkusin, teadsin ma sellest inimesest KÕIKE. Kui muidu on asju, mis ilmnevad suhtes (näiteks läbisaamine emaga või suhtumine ümbritsevasse) alles kuid hiljem, siis mina sain kohe ülevaate, kas see mees sobib mulle,” räägib naine.

Kuidas see välja näeb? Tegemist on testiga, mis aitab paaril teineteist tundma õppida. Esimest osa hõlmavad üldised küsimused, viimast juba palju isiklikumad.

Loe põnevast eksperimendist ja sellest, millised on need 36 küsimust, mis aitavad sind kiirelt hr Õigeni, juba uuest Buduaari ajakirjast!