Viimase minuti ideed: kuidas valentinipäev eriliseks muuta?

Viimase minuti ideed: kuidas valentinipäev eriliseks muuta?

Taas on käes aasta kõige romantlisem päev – valentinipäev. Sul ei ole ühtki ideed, kuidas oma kallimat sel päeval üllatada? Ära muretse, Buduaar annab sulle nõu!  

Taas on käes aasta kõige romantlisem päev – valentinipäev. Sul ei ole ühtki ideed, kuidas oma kallimat sel päeval üllatada? Ära muretse, Buduaar annab sulle nõu!

Õhtusöök

Otsi mõni huvitav ja katsetamist väärt retsept, mis sisaldab kõiki sinu kallima lemmiktoiduaineid ning korralda õhtusöök, kus ta saaks tunda end kuningana. Kata laud, kostita teda tervitusnapsuga, pese nõud ja õhtu lõpeta seksika massaažiga.

Uisutama!

Teie kahekesi jäisel uisuplatsil, käest kinni, kuum šokolaad, külm õhk ja kuumad tunded. Kindlasti jääb see õhturomantika teile pikaks ajaks meelde!

Päev spaas 

Kui võimalik, rabelege end valentinipäevaks töökohustustest priiks ja seadke sammud spaasse ja veetke luksuslikke naudinguid täis päev.

Burlesque magamistoas!

Just sel päeval aastas võid tunda end tõelise Dita von Teese’ina ja korraldada oma Valentinile unustamatu striptiisishow. Guugelda ja otsi inspiratsiooni ineternetiavarustest. Kaunis pesu, boad, pitsivaht ja piitsad – need garanteerivad unustamatu õhtu!

Õhtusöök väljas

Tead mõnda uut ja elegantset söögikohta, kuhu pole veel mahti olnud minna? Nüüd on õige aeg! 

Kokakursus

Pange end kirja õhtusele kokakursusele. Mõnus õhtupoolik, kus saab uusi teadmisi, koos kokata ja veel toitu üheskoos nautida, kindlustab ilusa õhtu.

Loo scrapbook ühiste mälestustega

Kas sul on alles veel kinopiletid või kassatšekk teie esimesest kohtamisest? Kogu kokku kõik armsad mälestused ja ilusad fotod. Loo scrapbook ja kingi see oma kallimale.

Õhtupoolik Hollywoodi filmiklassikaga

Kui eelistate ajaveetmist kodus, siis otsi välja vanad Hollywoodi kassahitid ning korraldage stiilne filmimaraton koos popcornide ja veiniga.

mm… trühvlid!

Kes ei armastaks trühvelid! Valmista oma kallimale karbike omatehtud trühvleid ning pakenda need valentinipäevale kohaselt – punase lindiga seotud karbikesse!

Vaata sügavalt silma ja ütle: “Ma armastan sind!”

Võib-olla sa ei ole seda enne kunagi öelnud, võib-olla oled seda aga nii sageli öelnud, et see on kaotanud oma tähenduse. Ütle talle seda nüüd siiralt silma sisse vaadates, usu, see emotsioon, mis neist kolmest sõnast saadakse, kestab veel kaua.

Romantilised e-mailid

Saada kogu valentinipäeva vältel kallimale meilile kauneid tsitaate ja aforisme armastusest. Nii oled päev läbi tal meeles ja usu, ta lõpetab ka töö varem, et koju sinu juurde tulla!

CD fotomälestustega

Pane CD’le kokku pildigalerii teie ühistest hetkedest ja kingi see kallimale.

Piknik väljas

Sõitke mõnda looduskaunisse kohta, pakkige kaasa termosega kohvi ja saiakesi ning nautige kaunist talveilma sooja pleedi sees.

Põgenege linnast!

Võtke homne päev vabaks ning põgenege! Minge külastage mõnda kaunist kohta kas või teises

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid