Viis asja, mida iga rase seksi kohta teadma peaks

Viis asja, mida iga rase seksi kohta teadma peaks

Kõhuelaniku olemasolu ei tähenda, et su libiido miinustesse langeks. Aga kuidas suure kõhuga endiselt seksi nautida saaks?

Kõhuelaniku olemasolu ei tähenda, et su libiido miinustesse langeks. Aga kuidas suure kõhuga endiselt seksi nautida saaks?

Paremad poosid
Mõistagi pole suure kõhuga mitte kõik poosid seksimiseks mugavad. Head on “naine peal” ja koerapoos. Ka lusikapoosiga ei saa mööda panna – see on mugav mõlemale partnerile ja võimaldab nautida vahekorda ilma, et väga rabelema peaks. Olgem ausad – rasedad väsivad kiiresti ja neile meeldib kõik, mis ei nõua ülisuurt pingutust.
Misjonäripoos on lubatud alguses, kuid pärast 16. rasedusnädalat, mil selili lamamine muutub kinnipitsuvate veenide tõttu ohtlikuks, on see keelatud.

Sa oled seksikam kui kunagi varem
Kui su partner ei suuda oma käsi su rasedast kehast eemale hoida, siis ära kahtlusta teda teesklemises – paljud mehed peavadki rasedat naist vastupandamatult seksikaks, sest see on ülim märk fertiilsusest ja viljakus on meestele alateadlikult ahvatlev.

Seks on ohutu
Seks raseduse ajal on täiesti ohutu, kuni sa end hästi tunned. Kui arst pole mingil tervislikul põhjusel voodielu keelustanud (näiteks platsenta eesasetsus, millega kaasneb verejooksude oht), siis pole ühtki põhjust, miks te voodirõõme nautida ei võiks. Kui muretsed, võid alati oma arsti käest nõu küsida.

Seksperimendid peavad ootama
Kuigi seks pole keelatud, peaksid uued ideed ja asendid siiski ootama, kuni te vahekordade ajal jälle kahekesi olete. 

Tugevamad orgasmid
Kui kõhkled, kas kõhuga linade vahele pugeda või ei, siis võib-olla veenab sind see: teadlased on kindlaks teinud, et enamik naisi saab raseduse ajal tugevamaid orgasme kui muidu. Seda põhjustab vagiinapiirkonnas suurenenud verevool. Nii et tasuks ehk proovi teha?

 

Allikas: Women´s Health

 

Buduaar.ee