VÕITJA LOOSITUD! Sinu pingete leevendaja ja õhtuste naudingute kaaslane – Magic Wand!

VÕITJA LOOSITUD! Sinu pingete leevendaja ja õhtuste naudingute kaaslane – Magic Wand!

Lõpuks ometi on Eesti turule jõudnud massaažiseade, mis naistele üle kogu maailma kõneainet ja naudingut pakkunud on. Magic Wand on kõige kuulsam ja armastatum masseerija Põhja-Ameerika turul nii kogu keha kui ka erootilise massaaži valdkonnas. Magic Wand aitab tõhusalt masseerida sinu valutavaid lihaseid ning lisaboonusena on see väga vajalik sekslelu ja terapeutiline abivahend naistele, kellel on raskusi orgasmi saamisega.

Lõpuks ometi on Eesti turule jõudnud massaažiseade, mis naistele üle kogu maailma kõneainet ja naudingut pakkunud on. Magic Wand on kõige kuulsam ja armastatum masseerija Põhja-Ameerika turul nii kogu keha kui ka erootilise massaaži valdkonnas. Magic Wand aitab tõhusalt masseerida sinu valutavaid lihaseid ning lisaboonusena on see väga vajalik sekslelu ja terapeutiline abivahend naistele, kellel on raskusi orgasmi saamisega.

Mis eristab Magic Wandi teistest patareidega vibraatoritest? Vastus peitub aparaadi sisus. Europe Magic Wand on ülekaalukalt kõige võimsam vibraator turul tänu oma tugevale elektrimootorile, mis on valmistatud spetsiaalselt Euroopa pistikupesade jaoks ja ainuke sedatüüpi (Wand) massöör maailmas, mis omab CE sertifikaati.

Originaalis on Europe Magic Wand  mõeldud ainult kehaväliseks stimulatsiooniks, kuid kui kasutada kõrgkvaliteedilist silikoonist lisatarvikut, mis on mõeldud valge standardse otsiku asendamiseks, siis on võimalik ka penetratsioon.
Sind põlvili suruva naudingu tarbeks on Magic Wandil olemas erineva kuju ja suurusega otsikud, mille abil võid end lennutada ennastunustavalt naudingutemaailma. Erinevate otsikutega saad tutvuda SIIN.

Selleks, et tagada sulle täiuslik pingemaandus pärast pikka ja väsitavat päeva, soovitame sul alguses kasutada seda aeglase kiirusega terve keha peal ning seejärel liikuda tundlikumate kehaosade poole.

Pärast 40 tegutsemisaastat ei ole ikka veel turul sellest paremat toodet ning siiani kogub Magic Wand kõrgemaid hindeid ekspertidelt ning kasutajatelt.

Kes “Seksi ja linna” vaadanud on, see teab, et Magic Wandil oli oma roll täita ka selles kultussarjas. Voodis eksperimenteerida armastav Samantha leidis omale öise kaaslase just selle aparaadi näol.
Samas sarjas tõestati ära ka Magic Wandi multifunktsionaalsus. Värvikaid võimalusi Magic Wandi kasutamiseks armastatud kultussarjas, saad vaadata SIIT ja SIIT.

Kui oled aktiivne inimene, siis Europe Magic Wand on igati sobiv toode sinu jaoks, selle multifunktsionaalsus ja neutraalne välimus eristab teda teistest vibraatoritest.

Tehnilised andmed

– Kuuekäiguline kiirus, mis rahuldab kõik vajadused.

– Korpus on valmistatud tugevast plastikust ja on pehme silikoonist peaga.

– Saadaval on ka lisatarvik, mis võimaldab penetratsiooni.

– 236 cm pikkune voolujuhe, mis annab sulle täieliku liikumisvabaduse.

– Valmistatud standardse Euroopa pistikupesa jaoks.

– 230V võrgupinge.

– Tõendatud CE heakskiiduga, sinu tervise ning ohutuse jaoks.

Lisainfot toote kohta leiate kodulehelt ja Facebookist.

Alljärgnevalt ka kasutajate arvamused toote kohta.

Liis, 29

Tunnistan, et olin sellest aparaadist ka varem kuulnud ja seda just mitmete teleseriaalide kaudu ning põnevusest olen seda isegi guugeldanud ning peaaegu, et ka internetist tellinud. Kuid viimasel hetkel hakkas mul rahast kahju ning ma ei söandanud “osta” nuppu vajutada.
Tänu Buduaarile, kes mind oma testrühma valis, leidis see tore vidin mind ise üles ja nüüd kahetsen, et ma seda endale ise juba varem ei tellinud, sest kindlasti oleks see olnud the best money i’ve ever spent.
Mind võlub eelkõige selle toote multifunktsionaalsus. See aitab suurepäraselt leevendada kaelapingeid ja -lihaseid, ning mis minule veel olulisem  – just Magic Wandiga sain ma oma elu esimese, võib vist öelda isegi, et ülekehaorgasmi. Olen seda kasutanud ka koos oma poiss-sõbraga ning meie voodielu on muutunud oluliselt põnevamaks. Nüüd on meid voodis kolm: mina, tema ja Magic Wand!

Timo, 32 ja Anna, 27 
Igapäevaselt töötame mõlemad kontoris arvuti taga, mistõttu on meil mõlemal sageli peapiirkonnas valud ja silmad pidevalt väsinud ning kael kange. Oleme käinud ka spaades erinevate massööride juures, kuid tulemus on olnud lühiajaline. 
Anna juhtus ühel netilehel nägema sellist huvitavat asja nagu Magic Wand, kuna aparaadi kasutusjuhend lubas mitmekülgset pingemaandust, siis otsustasime selle prooviks ka tellida. Proovides kogesime, et aparaadil on tõesti kõige tugevamad ja sügavamad vibratsioonid. Wandiga masseerides kaob meil väsimus ja pinge ning maailm muutub otsekohe justkui värvilisemaks. Wandi asendamatuses veendusime siis, kui hakkasime seda kasutama ka erootilise massaaži jaoks. Meie voodielu muutus palju aktiivsemaks ja seetõttu soovitame siiralt kõigil seda vähemalt proovida!
Hetkel saad Magic Wandi soetada eriti hea hinnaga! Parima pakkumise leiad siit!

Seekord naeratas õnn Kerttule, Buduaar võtab Sinuga ühendust!