Vot, mis selgus! Meestele meeldivad hoopis sellised naised!

Millised naised meestele meeldivad - eelkõige on see maitse küsimus, ent fakt on see, et sportlikud naised meeldivad neile kõigile. Jah, erandiks võib pidada ehk neid mehi, kes ise sporti ei armasta, aga milline naine tahaks endale meest, kellel on õllekõht ja vähesest liikumisest tingitud tervisehädad ...

Millised naised meestele meeldivad – eelkõige on see maitse küsimus, ent fakt on see, et sportlikud naised meeldivad neile kõigile. Jah, erandiks võib pidada ehk neid mehi, kes ise sporti ei armasta, aga milline naine tahaks endale meest, kellel on õllekõht ja vähesest liikumisest tingitud tervisehädad …

Sport teeb ilusaks ning allpool on välja toodud 7 lõbusat põhjust, miks mehed eelistavad sportlikke naisi:

1. Sportlikud naised on iseseisvamad

Nad käivad trennis ja seega planeerivad oma aega ise, et igapäevaste kohustuste kõrvalt ka spordiga tegeleda jõuaks. Iseseisvad naised on seksikad ja nad teavad, mis neile meeldib. Nad saavad alati hakkama!

2. Sportlikud naised on enesekindlad

Naised, kes teevad regulaarselt trenni ja naudivad seda, on enesekindlamad kui naised, kes küll tahaksid paremas vormis olla, ent ei suuda end sportima motiveerida. Meestel on lihtsam suhelda naisega, kes on kompleksivaba ja ei vingu kodus diivanil lesides oma lisakilode üle.

3. Sportlikud naised ei vingu ega virise, sest nad maandavad pingeid trennis

Naised, kes armastavad sporti, oskavad trenni tehes ka pingeid maandada. Kui kodus on väike tüli, siis selle asemel, et pool päeva vinduda, läheb sportlik naine trenni, elab ennast seal välja ning pärast seda laabuvad ka tülid iseenesest. Meestel on selliste naistega lihtsam koos elada.

4. Sportlikud naised ei löö ühegi väljakutse ees araks

Meestele meeldib, kui naine oskab iseenda eest seista ja tuleb oma kohustustega toime. Karjäär, eraelu, suhted – sportlikud naised saavad väljakutsetega hakkama ja mehed ei pea neile kõike ette ja taha ära tegema. 

5. Sportlikud naised armastavad seiklusi

Meestele meeldivad naised, kellele meeldib elust rõõmu tunda ja elada hetkes. Sportlikul naisel ei ole probleemi telgis magamisega, ta võib südamerahus 15 kilomeetrit jalgsi matkata ja isegi mäkke ronida. Need naised saavad hakkama ja nad ei pirtsuta murdunud küüne või katkise juukseotsa üle. Meestel on selliste naistega lõbusam. 

6. Sportlik naine on tervem

Naised, kes teevad sporti, jäävad harvemini haigeks, nende immuunsussüsteem on vastupidavam. Ei mingit tatist nina, ega kõrget palavikku. Nad on tugevad nii seest kui väljast! 

7. Sportlikud naised teavad tervislikust eluviisist rohkem ja see on ju ainult hea

Sportliku naisega koos elades ei pea mees muretsema, et keegi viskaks ahju külmutatud pitsa, millel puudub igasugune toiteväärtus. Nad hindavad väärtuslikke rasvasid ja valke ning oskavad väga häid roogasid küpsetada nii kanast, kalast kui ka munast. Millisele mehele ei meeldiks üks korralik omlett, mis on valmistatud nii, et mees ei peaks paksuks minemise pärast muret tundma … 

Allikas: cosmopolitan.com