VÜRTSITA OMA SEKSUAALELU – 8 kuuma nippi

Seksuaalterapeut Pam Spurri raamatus “Sizzling Sex” on 250 erinevat kuuma nõuannet, kuidas oma seksuaalelule vürtsi lisada. Nõuandeid on seinast seina alates suudlemistehnikast ja lõpetades erinevate sekspoosidega. Noppisime raamatust välja kaheksa parimat nõuannet.

Nippe meestele

Suudlemine

Legendid räägivad, et ajaloo suurimad armastajad kasutasid seda suudlust oma armukeste erutamiseks. Suudluse saladus seisneb selles, et keele liigutused varieeruvad keerlevast suruvaks. See tähendab, et kui suudlete keelega, siis alusta sellest, et keerled oma keelega ümber kaaslase oma ning seejärel surud oma keelt õrnalt temakese suulakke.

Seksikas näpistamine

Too näpistamine olukorda järk-järgult ning naine erutub üsna kindlalt. Parimad piirkonnad näpistamiseks on ka kõige erogeensemad. Nipp seisneb selles, et alustad järk-järgult vaiksest näpistamisest ning suurendad seejärel survet pöidla ja nimetissõrme vahel.

Sügavam suudlus

Selle suudlusega erutad naist, stimuleerides tema keha erinevaid osi. Seda võib näiteks eelmängu ajal tema rindadel kasutada. Kõigepealt lõõgasta oma keel ja alusta liigutust ringikujuliselt rinna ümbert, liigu vähehaaval nibu suunas ja nibuni jõudes näksa seda hellalt.

Rooma vann

Kui teil on vann, võid kallimale pakkuda eriti sensuaalset kogemust. Palu naine koos endaga vanni (lisa vanniveele lõõgastavat lõhna). Palu tal istuda enda jalgevahele, seljaga sinu poole. Kalla natuke vett tema kaelale ja seljale ning suudle kohe pärast seda samasid piirkondasid. Seejärel libista oma käed naise rindadele ja hellita neid.

Nippe naistele

Koori mehe nahka

Kui su mees pole midagi kogenud, siis on selleks tõenäoliselt naha koorimine. Ütle talle, et soovid talle pakkuda sensatsioonilist kogemust naha koorimise näol. Hõõru kooriva kreemiga mehe rinda, õlgu ja kaela. Pese käsitletud alad sooja veega. Kui eelmängu ajal suudled neid samu piirkondasid, on see mehe jaoks palju tundlikum kogemus.

Jalamassaaž

Meestel on uskumalt tundlikud jalad. Stimuleerides jala erinevaid punkte, saadad naudingut kogu tema kehale. Võta niisutavat kreemi ja hõõru jalgu aeglaselt ja tundlikult. Üllatud, kui palju mehele jalamassaaž meeldib. Pärast massaaži libistad oma käe sujuvalt ülespoole ja seks võib alata.

Tundlik ranne

Üheks trikiks on suudlemise ajal silitada hellalt mehe randme siseosa. Randme sees on üllatavalt erogeenne tsoon mehe kehal. Suudeldes libista oma käsi mehe randmele ning liiguta seda hellalt üles-alla kuni küünarnukini. Mees ei saa arugi, mis tema sisse läks.

Käsitehnika

Pane käele ohtralt libestit. Võta peenis käte vahele ning liiguta käsi üles-alla. Loodame, et mees ei kaota mõistust. 

 

allikas: Ilta Sanomat