Teele: seelikuid/kleite võivad kanda ka need, kes pole oma ideaalkaalus

Jõulud jälle selleks korraks peetud, kingitused lahti pakitud ja jõulupraed söödud. Ülihea meel on mul selle üle, et jõulud ei toonud kaalunumbrile lisa. Tõsi, kaal ei läind ka oluliselt alla, aga olen ka kaalusäilitamisega rahul:). Nipp, millest teile eelmisel korral kirjutasin – toitu mitte juurde tõsta –, toimis.

Jõulud jälle selleks korraks peetud, kingitused lahti pakitud ja jõulupraed söödud. Ülihea meel on mul selle üle, et jõulud ei toonud kaalunumbrile lisa. Tõsi, kaal ei läind ka oluliselt alla, aga olen ka kaalusäilitamisega rahul:). Nipp, millest teile eelmisel korral kirjutasin – toitu mitte juurde tõsta –, toimis.

Hetkel olen väga rahul selle üle, et toitumine on üdini kontrolli all. Pikad pühad maal on teinud mu treenigutesse pausi, seda enam pean vaatama, mida ja millal söön. Režiim, mille sügisel enda jaoks sisse seadsin ja milles end kindlalt ja turvaliselt tundsin, on hetkel täiesti sassis. Trennipäevi on varasema 4-5 asemel olnud viimasel paaril nädalal vahest ainult 2-3. Kui varem olid mul välja kujunenud kindlad trennid, kus käisin, siis nüüd, mil vaba aega on tegelikult rohkem, on end vanasse režiimi raske jälle sisse elada. Rääkisin sellest ka oma personaaltreener Kristjaniga ja tegelikult pole hullu midagi. Ta soovitas mul valida vana rütmi saavutamiseks välja sellised trennid, mis ei ole nii rasked. Treeneriga on mul väga vedanud, suured kiidusõnad talle! Isegi kui vahel patustan, ei pea ma kartma, et saan talt hurjutada selle pärast. Vastupidi, vahepeal endale mõistlikus koguses näiteks lemmikkoogi lubamine on täiesti normaalne. Samas paneb see mind ennast iga kord proovile, kas suudan ikka piirduda ühe tükiga. Mõnes mõttes on see kui enese kasvatamine, kuna magusale „ei“ ütlemine oli mulle kunagi äärmiselt raske, kui mitte võimatu ülesanne.

Olen nüüdseks 11 nädalat saanud oma nahal kogeda GMT BEAUTY toodetega hooldusi, nendeks olid salendavad massaažid Šivayas Mareti käe all ja vetikamaskid Leona Toomiga. Peaaegu iga kord massaažis käies oli Maretil alati varuks midagi uut, et protseduur igavaks ei muutuks nii tema kui ka minu jaoks. Vahel kasutas ta massaaži läbiviimiseks kuppe. Eelviimane kord aga näiteks mett. Mee kasutamine tselluliidiravis kuulub vene koolkonda. Nahk pärast seda protseduuri oli tõeliselt siidine. Vetikamaskid koos Leona Toomiga on niivõrd nauditavad juba üksi seetõttu, et samal ajal kui mina mõnusalt infrapunateki sees prantsuse vetikatel lasen toimida, pajatab tema oma reisidest Indiasse. Enne veel, kui Leona mind teki sisse mähib, kooritakse ja kreemitatakse mind GMT BEAUTY kreemidega ja pannakse peale vetikamask. Infrapunateki sees olen ma nii kaua, kuni ma hakkan higistama, tavaliselt võtab see aega 40-50 minutit. See hooldus sobib eriti neile, kes armastavad saunas käia. Eriti hea on see hooldus pärast rasket trenni, kuna leevendab lihasvalu. Samuti soodustab ainevahetust. Minu jaoks on see hooldus üks lõdvestavamaid hooldusi, kus üldse kunagi käinud olen, vahel tuleb mul nii magus uni mõnusalt soojas infrapunatekis lamades. Huvitav on veel see, et termotekil on kolm erinevat tsooni, kus saab temperatuuri muuta. Näiteks kui jalgadel hakkab liiga kuum, siis saab selles tsoonis temperatuuri vähemaks keerata. Maret ja Leona on olnud minu teekonnal ilusama ja pringima naha saavutamisel väga suureks abiks. Nad on kindlasti kõige professionaalsemad ja pädevamad inimesed selles valdkonnas, kellega olen kokku puutunud. 

Veel meenus mulle üks seik pühadest. Nimelt ei olnud ma üpriski pikalt näinud oma keskmist õde. Tema esimesed sõnad mind nähes olid „Issand, Teele on nii kokku kuivanud“, mille peale minul suu kõrvuni läks. Kõrval seisis aga õemees, kes lausus, et „on jah, aga tagumik on ikka sama suur:D“. Loomulikult oli see nali väikse tagamõttega, tulemusi on näha, aga palju tööd on veel ees seismas minu ilusa figuuri saavutamiseks.

Nagu te ka varem olete ehk täheldanud, loen ma ka kommenaare, mida te, armsad lugejad, mu loo alla kirjutate. Nii saan ideid, millest teile järgmisel korral kirjutada ja mis teile kõige rohkem parasjagu huvi pakub. Viimasel korral sain ma päris palju ka naerda oma ’’kokku käivate kintsude’’ kohta:D. Mis ma oskan öelda, nunnarüüd ma endale tõesti selga ei tõmba, sugugi mitte. Ja nõustun kõigi nendega, kes arvavad, et seelikuid/kleite võivad kanda ka need, kes pole oma ideaalkaalus. Endiselt on mul tohutult hea meel lugeda nende inimeste kommentaare, kes koos minuga kaalu langetavad. See tekitab nii sooja tunde hinge.

Ma loodan, et teil kõigil on olnud hea aasta, minul igatahes oli:).

Head vana aasta lõppu ja suurejoonelist aasta 2011 ärasaatmist;)

Kaal: 79,9 kg

 

Teele