Mida pistab hamba alla Teele siis, kui veedab aega sõpradega pidutsedes?

Mida pistab hamba alla Teele siis, kui veedab aega sõpradega pidutsedes?

Alles see oli, kui kirjutasin teile, et jõulud on läbi, ja nüüd juba uus aasta samuti vastu võetud. Seoses sellega tuli mulle meelde, et ma ei ole teile kirjutanud, mida pistan ma hamba alla siis, kui veedan aega sõpradega mõnel istumisel või muul taolisel üritusel. Samuti on läbi saamas minu esimene kuur GMT BEAUTY toodetega, mis sisaldas 12 vetikamaski ja salendavat massaaži. Jaanuari lõpus sõidangi jälle Lätti dr. Guna Havensone’i juurde, et teha esimese etapi kokkuvõte.

Eelmisel korral oli mul väga hea meel, et mu toitumine on stabiilne ja ma suudan oma isusid kontrolli all hoida. Kui ma kaalulangetusega sügisel pihta hakkasin, olid mu lemmiktoiduks salatid ja isetehtud jogurtid, vahepeal olin vaimustuses erinevatest hautistest, mis koosnesid juurviljadest. Aga eks see ole ikka nii, et kui millegagi liialt ära harjuda, tuleb varem või hiljem küllastus, kus mingit toitu lihtsalt ei taha mõnda aega. Siis ei ole miskit muud, kui leida jälle uus tervislik lahendus. Hetkel on minu lemmiktoiduks juust koos tomati, kurgiga. Muidugi köögiviljad vahetuvad olenevalt päevast. Samuti olen hakanud suppe tegema, üheks minu lemmikuks on tomatisupp, kuhu ei jäta ma lisamata ka merevaiku.

Sellistel päevadel, kus ma tean, et õhtul on ees seismas mingi üritus või sünnipäev, katsun ma sellega arvestada juba päeval. See tähendab seda, et jätan mõne asja oma tavalisest söögikorrast välja, sest nagunii luban endale õhtul kerge suupiste. Mõnes mõttes on mul väga vedanud, kuna minu tutvusringkond pole kunagi olnud teab mis rämpstoidu sööja ja snäkilaua pealt leiab ka tervislikke suupisteid. Näiteks ei puudu sealt kunagi porgandi-, kurgi- või paprikaviilud. Vana-aasta õhtul koosnes meie ’’pidulaud’’ puuviljadest: meloniviilud, mandariinid, viinamarjad jne. Muidugi tuleb nendega piiri pidada, sest neis on palju süsivesikuid ja kaloreid, aga igatahes parem valik kui kartulikrõpsud. Loomulikult on seal ka krõpsud, kuid isegi kui ma neid vahel väga võtta tahan, siis on mul ligidal alati mõni sõbranna, kes ütleb või vaatab mind noomiva pilguga.

Järgmisel nädalal on mul viimane vetikamask Leona Toomiga. Vetikamask on väga hea sellepärast, et see sisaldab väga palju erinevaid mineraalaineid nagu Mg, Ca ja J, mis taasmineraliseerivad nahka. See hooldus on eriti hea pärast rasket trenni, kui lihased on valusad. Samuti kõrge joodi sisaldus maskis soodustab kilpnäärme tööd, mis omakorda aitab kaasa ainevahetuse kiirenemisele. GMT BEAUTY protseduurid on märgatavalt muutnud mu nahka ilusamaks ja trimmimaks. Olen nii lühikese aja ja nii heade tulemustega väga rahul. Täpsemat tagasisidet annan teile siis, kui olen ka Lätis uuesti ära käinud.

Ja veel, väga meeldiv oli lugeda eelmise artikli alt sooje ja toetavaid kommentaare. Suur virtuaalne kallistus teile minu poolt:).

Kaal: 79,0

Tervitades,

Teele

Sarnased artiklid