Dave Bentoni ja Tanel Padari duetti näeb pühapäeval saates ”Eesti otsib lemmiklaulu”

Dave Bentoni ja Tanel Padari duetti näeb pühapäeval saates ”Eesti otsib lemmiklaulu”

 Sel pühapäeval kõlavad TV3 saatesarjas „Eesti otsib lemmiklaulu” populaarsemad eurolaulud. Rahva rõõmuks astuvad saates üle pika aja koos lavale Tanel Padar ja Dave Benton.

Sel pühapäeval kõlavad TV3 saatesarjas „Eesti otsib lemmiklaulu” populaarseimad eurolaulud. Saates astuvad rahva rõõmuks üle pika aja koos lavale Tanel Padar ja Dave Benton.
 

Kahtlemata on kõigi aegade kuulsaim eurolaul Ivar Musta kirjutatud „Everybody” Tanel Padari ja Dave Bentoni esituses, mis tõi Eestile võidu Eurovisiooni lauluvõistlusel 2001. aastal. Padar ja Benton nõustuvad, et esikoha rahvusvahelisel areenil tõi Eestile kombinatsioon heast laulust ja heast esitusest. „Lava oli täis energiat ja kolme minuti jooksul ei saanud see kordagi otsa,” meenutas Ivar Must.  Pärast ülesastumist Vanemuise Kontserdimajas tunnistasid Padar ja Benton, et väga tore oli taas üle pika aja koos esineda. „Nagu oleks see kõik juhtunud alles eile,” ütles Benton.

Saatesarja 70-liikmelist muusikaasjatundjatest koosnevat akadeemiat esindavad Juhan Paadam, Maian Kärmas ja Paavo Nõgene. Saatejuht on Alari Kivisaar.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja