Ei jõudnud hommikul teleri ette? Vaata saadet “Hooaeg” siin!

Veebruaris alustas "Hooaja" vaataja Merle Meensalu koos oma abikaasa Andresaga spordiklubi Audentes Fitness treenerite käe all kaalu langetamist. Sel laupäeval selgus saates, kas nad oma neli kuud tagasi püstitatud eesmärgid ka täitnud on. 

 

Veebruaris alustas “Hooaja” vaataja Merle Meensalu koos oma abikaasa Andresaga spordiklubi Audentes Fitness treenerite käe all kaalu langetamist. Sel laupäeval selgus saates, kas nad oma neli kuud tagasi püstitatud eesmärgid ka täitnud on. 

 

“Hooaeg” külastas seekord ka Tartu Ilumessi, saate tegijad leidsid teiste eksponentide hulgast ka firma, mis on spetsialiseerunud käsitöökosmeetika valmistamise jaoks vajalikele looduslikele toorainetele. Näiteks Marokost Atlase mägedest pärit Rhassuli savi kasutavad paljud eksklusiivsed spaad üle maailma just tänu selle nahka toniseerivatele ja rikastavatele omadustele. Saates anti ka nõu, mida savi hulka segada, et sellest saaks väga mõnus ja nahka hellitav näomask.

Sel laupäeval jõudis vaatajateni ka esimene osa L’Oréal Paris jumestamise meistriklassist. Stilist Ženja Fokin tegi aga tutvustava ringkäigu hiljuti avatud Hispaania pesubrändi Eesti esinduskaupluses.

 

 

 


 

Hooaeg 01.06.2013 from Hooaeg on Vimeo.