Kanal11 üllatab sõbraliku sügisprogrammiga!

Kanal11 üllatab sõbraliku sügisprogrammiga!

Täna, 30. augustil alustab Kanal 11 oma sügisprogrammiga. Esimese üllatusena on vaatajate ees taas kõikide lemmiksari „Sõbrad“, mis on eetris argipäeviti kell 20:45.

Täna, 30. augustil alustab Kanal 11 oma sügisprogrammiga. Esimese üllatusena on vaatajate ees taas kõikide lemmiksari „Sõbrad“, mis on eetris argipäeviti kell 20:45.

Lisaks parima komöödiasarja Emmyga pärjatud „Sõpradele“ toome ekraanile hulganisti uusi saateid, mille seas on nii põnevaid tõsieluseriaale kui kvaliteetseid draamasarju.

Tyra Banksi loodud tõsieluseriaalis „Stylista“ asuvad võistlustulle innukad stilistid ning muidu moehuvilised. Auhinnana terendab ihaldatud töökoht ajakirjas „Elle“ ning rendileping Manhattanil. Saatesarja esimene ülesanne on aga moest väga kaugel: katsealustel tuleb oma fantaasia järgi kokku panna Elle’i moetoimetaja hommikumenüü. Lisaks võetakse luubi alla nende enda riietumisstiil. „Stylista“ on eetris teisipäeviti kell 21:15.

Õpetlikus tõsielusarjas „Seksi õppetunnid“ (originaalpealkirjaga „Sex Education Show“) sammub sekspert Anna Richardson haridusretkele koolidesse. Modellide ja spetsialistidega tutvustatakse noortele inimkeha anatoomiat. Lisaks selgitab Anna, kas lihtne juurdepääs pornole mõjutab laste enesehinnangut ja ettekujutust inimkehast. „Seksi õppetunnid“ on eetris teisipäeviti kell 23:00.

Lustakas tõsielusarjas „Koduvallutajad Colin ja Justin“ (originaalpealkirjaga „Colin and Justin’s Home Heist“) aitavad terava keele ja peene stiilitunnetusega sisekujundajad inimestel nende kodusid muuta. Taktitunde taha kriitika pidama ei jää, ent parima tulemuse nimel võitlevad nad tuliselt ja neist jäävad alati maha õnnelikud koduomanikud. „Koduvallutajad Colin ja Justin“ on eetris kolmapäeviti kell 21:15.

Südamlikus draamasarjas „Metsroosid“ (originaalpealkirjaga „Wild Roses“) tuleb vanaisalt maad pärinud naistekambal maa eest võitlusesse asuda naftaärimeestega. „Metsroosid“ on eetris kolmapäeviti kell 22:10.

„Ajaga võidu“ (originaalpealkirjaga „Three Rivers“) on kvaliteetne draamasari organidoonorlusest. Seriaal jälgib intrigeerivat teemat kolmest vaatenurgast – kirurgide, patsientide ja organidoonorite silme läbi. „Ajaga võidu“ on eetris neljapäeviti kell 22:10.

„Paradiisiaiad“ on uhiuus aiandussaade harrastusaednikele ja aiandushuvilisele. Saade tutvustab erinevaid aiandusalaseid nippe ja igal nädalal korrastame ühe huvitava objekti. Saatemeeskond külastab erinevaid peresid, leitakse mõni huvitav lahendus, mida hakatakse üheskoos rajama või muul moel parandama. Saate lõpuks valmib ilus objekt ja vaataja saab põhjaliku ülevaate selle rajamiseks. Avasaates rajatakse spetsialisti abiga kiviktaimla. Saatejuht Kirsti Timmer. „Paradiisiaiad“ on eetris laupäeviti kell 20:15.

Juba kolm hooaega on glamuurne meelelahutussaade „Tantsud tähtedega“ erutanud televaatajate meeli. Uue hooaja eel meenutame saatesarjas „Tantsud tähtedega tipphetked“ hittsaate parimaid tantsunumbreid, suurimaid üllatajaid ja lõbusamaid vahejuhtumeid. „Tantsud tähtedega tipphetked“ on eetris pühapäeviti kell 22:10.

Maailma kõige kuulsama talkshow „Oprah“ (originaalpealkirjaga „The Oprah Winfrey Show“) värsked osad on Kanal 11 eetris argipäeviti kell 18:00, alates 20. septembrist.

Värvilist sügist!

www.kanal11.ee