Maailma naljakaimat telemängu juhib Tõnis Milling

Ülejärgmisel nädalal jõuab TV3 ekraanile maailma naljakaim telemäng „Auk seinas“, kus tuntud osalisi innustab saatejuht Tõnis Milling.

Ülejärgmisel nädalal jõuab TV3 ekraanile maailma naljakaim telemäng „Auk seinas“, kus tuntud osalisi innustab saatejuht Tõnis Milling.

„See on üks väga lihtne ja lõbus saade, kus tuju tõuseb nii mängijatel kui kõrvaltvaatajatel,“ rääkis Milling, kelle kinnitusel  hakkab tõesti palju nalja saama ning tänu sellele on ka temal endal saatejuhi rollis osalistele hoogu juurde anda puhas rõõm. „Ainsaks mureks on see, et mind ennast keegi vette ei tõmbaks,“ märkis Milling muigelsui.

„Auk seinas“ põhineb Jaapanis leiutatud formaadil Hole In The Wall, paljudele tuntud kui inimtetris. Mängijatele läheneb sein, millesse raiutud erikujulistest aukudest tuleb võimalikult osavalt läbi mahtuda ning valearvestus tähendab suplust basseinis.

TV3 saadetes löövad võistkondadena kaasa nii näitlejad, lauljad, sportlased, teletähed kui paljud põnevatelt elualadelt tuntud inimesed.

„Auk seinas“ osaliste koomiliste ponnistuste jälgimine on seni lõbustanud juba miljoneid inimesi üle terve maailma, sest saade on suure menu osaliseks saanud juba kahekümne viies riigis, muuhulgas Jaapanis, Argentiinas, Austraalias, Hiinas, USA-s, Inglismaal, Itaalias, Venemaal, Taanis, Norras, Rootsis, Indias, Prantsusmaal, Bulgaarias, Indoneesias, Iisraelis ja Leedus.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja