Tänases episoodis: Janine ja tema tütar Lilly kaotasid viie aasta eest mehe ja isa. See mõjus mõlemale raskesti ja nad on leinas ennast täiesti ära unustanud. Nad vajavad värsket pilku, põnevamat stiili ja uut algust. Nad kolivad L.A-sse ja koos sellega otsustavad oma riidekappide sisu välja vahetada. Kas nende elu- ja stiilimuutus on edukas? Muutumissaade "Mis sul seljas on?!" teisipäeviti kell 21.30 Kanal 11-s. Tänases episoodis: Janine ja tema tütar Lilly kaotasid viie aasta eest mehe ja isa. See mõjus mõlemale raskesti ja nad on leinas ennast täiesti ära unustanud. Nad vajavad värsket pilku, põnevamat stiili ja uut algust. Nad kolivad L.A-sse ja koos sellega otsustavad oma riidekappide sisu välja vahetada. Kas nende elu- ja stiilimuutus on edukas? Vaata täna, 18. detsembril kell 21.30 Kanal 11-s.
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Buduaari 2026.a. pulmapeo 10 finalisti on selgunud!
Kaisa ja Taneli pulmapidu 2025.a. Vihula mõisas — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Tort peab olema noorpaari nägu!
Janika Koch-Mäe — FOTO: Virko Veskoja Nipinurk VIDEO! Tahad suvel rohkem liikuda? Tasuta välijõusaal võib olla parim koht alustamiseks
İzmir Ephesus — FOTO: B2B Baltic Travel Lahedat lugemist Kas olete kunagi soovinud minna muuseumi õhtuhämaruses?