Oprah 12.02 õpetab: Kuidas leida oma kadunud identiteet

4 kommentaari
Oprah 12.02 õpetab: Kuidas leida oma kadunud identiteet

Teinekord on tunne, et argiprobleemid, erinevad rollid ja elu, mida sa elad, võtavad sedavõrd võimu sinu üle, et kui hetkeks aja peatad ja endasse vaatad, ei tunne sa end enam äragi. Oled muutunud kellekski, kes sa tegelikult ei ole. 12. 02 Oprah saate külaliseks on California kuberneri Arnold Schwarzeneggeri kaunis kaasa Maria Shriver,  kes tunnistab, et kaotas ühel hetkel oma identiteedi ja ei saanud isegi aru, kes ta tegelikult on. Neli aastat lasi ta end juhtida  oma karjääril, ema- ja naiserollil ning perekonnapärandil. Maria räägib Oprah`s sellest, kuidas end defineerida ja avastada ning kuidas õppida ennast armastama sellisena nagu oled.  Maria ütleb, et kunagi pole hilja alustada uut elu, kus saad olla sina ise. Kõik need mõtted on avaldatud ka Maria Shriveri uues raamatus ” Just who will You be?”.

Teinekord on tunne, et argiprobleemid, erinevad rollid ja elu, mida elad, võtavad sedavõrd võimu sinu üle, et kui hetkeks aja peatad ja endasse vaatad, ei tunne end enam äragi. Oled muutunud kellekski, kes sa tegelikult ei ole.

12.02 Oprah saate külaliseks on California kuberneri Arnold Schwarzeneggeri kaunis kaasa Maria Shriver,  kes tunnistab, et kaotas ühel hetkel oma identiteedi ja ei saanud isegi aru, kes ta tegelikult on. Neli aastat lasi ta end juhtida oma karjääril, ema- ja naiserollil ning perekonnapärandil. Maria räägib Oprah`s sellest, kuidas end defineerida ja avastada ning kuidas õppida ennast armastama sellisena nagu oled. Maria ütleb, et kunagi pole hilja alustada uut elu, kus saad olla sina ise. Kõik need mõtted on avaldatud ka Maria Shriveri uues raamatus “Just who will You be?”.

Vaata 12. veebruari Oprah show`d Kanal11-s kell 19.30, ehk aitab see ka sinul end paremini avastada.