SAATES “KOROONASTRESSI VIHARAVI” vabanetakse pingetest erilisel moel

Lisa kommentaar
SAATES “KOROONASTRESSI VIHARAVI” vabanetakse pingetest erilisel moel
TV3

Juba järgmisel esmaspäeval jõuab TV3 vaatajateni kevade pööraseim erisaade „Koroonastressi viharavi“, kus kuus inimest vabanevad koroonaaja pingetest tänu viharavile.

Erisaates osalejad saavad viimase koroona-aasta jooksul kuhjunud stressi ja pinged välja elada klassikalise viharavi abil, mis tähendab erinevate objektide ja esemete lõhkumist. Igale nn patsiendile on välja valitud erinev viharavi läbiviimise koht. Lõhkumisele lähevad Kristiine linnaosas asuva suure eramaja kaks möbleeritud korrust, suvila Suurupis, töökorras sõiduauto Wolkswagen, suur lõõtsaga linnaliinibuss ning näiteks viiakse üks seanss läbi loomaaia karupuuris.

Osalejate viharavi jälgib neljaliikmeline asjatundjate kogu, kes kommenteerib toimuvat ja annab televaatajale üldiseid juhiseid ja õpetusi, kuidas koroonaviha ja -stressiga toime tulla. Tagasiside andjateks on psühholoogiaprofessor Voldemar Kolga, kaardimoor Kirsti Timmer, raskete liiklusõnnetuste psühholoogilise nõustamisgrupi spetsialist Marju Karin ja trummar Reigo Ahven.

”Koroonastressi viharavi” Urmas Eero Liivi ja Taavi Libe juhtimisel on TV3s 10. mail kell 20.00.

Foto: TV3

Sarnased artiklid