Sony Entertainment esitleb: 18. märtsil stardib seriaal elust raske haigusega

Sony Entertainment esitleb: 18. märtsil stardib seriaal elust raske haigusega

  Juba esmaspäeval, 18. märtsil kell 21.30 stardib telekanalil Sony Entertainment uus teleseriaal “Aeg elada” (“The Big C”). Loe esimese episoodi sisututvustust: Kolmekordne Oscari kandidaat, kolmekordne Emmy võitja ning Golden Globe’i ja SAG auhinna võitja Laura Linney mängib Cathyt, tagasihoidlikku naist, abikaasat ja poja ema, kes pärast vähidiagnoosi teadasaamist otsustab oma elu täiel rinnal elama hakata. Ta leiab lootuse, huumori ning elu heledama poole ka kõige mustematel hetkedel. Cathy lapsikult käituvat, aga heasüdamlikku abikaasat mängib Oliver Platt.    

Juba esmaspäeval, 18. märtsil kell 21.30 stardib telekanalil Sony Entertainment uus teleseriaal “Aeg elada” (“The Big C”).

Loe esimese episoodi sisututvustust:

Kolmekordne Oscari kandidaat, kolmekordne Emmy võitja ning Golden Globe’i ja SAG auhinna võitja Laura Linney mängib Cathyt, tagasihoidlikku naist, abikaasat ja poja ema, kes pärast vähidiagnoosi teadasaamist otsustab oma elu täiel rinnal elama hakata. Ta leiab lootuse, huumori ning elu heledama poole ka kõige mustematel hetkedel. Cathy lapsikult käituvat, aga heasüdamlikku abikaasat mängib Oliver Platt.

Sarja avaosa lavastas tuntud režissöör Bill Condon.

Peaosades: Laura Linney, Oliver Platt, Gabriel Basso 

Vaata seriaali “Aeg elada” esmaspäeviti kell 21.30 telekanalil Sony Entertainment!