ÜLIPOPULAARSE ENESEABIRAAMATU ”Saladus” ainetel valmis uus film

Lisa kommentaar
ÜLIPOPULAARSE ENESEABIRAAMATU ”Saladus” ainetel valmis uus film
TV3

2006. aastal esmakordselt ilmunud Rhonda Byrne’i “Saladus” on üks maailma menukamaid eneseabiraamatuid. Raamatut ja samanimelist filmi fännavad nii Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres kui ka Larry King.

Äsja linastus raamatust inspireeritud uus romantiline draama ”Saladus: julge unistada”, mis jõuab nüüd ka teleekraanidele.

Rhonda Byrne’i ülemaailmseks fenomeniks saanud raamat räägib, kuidas külgetõmbeseaduse (law of attraction) abil saavutada rikkus, edu, armastus ja kõik muu ihaldatu. Ta tutvustab 19. sajandil alguse saanud filosoofiat, mille kohaselt positiivsed mõtted tõmbavad inimese ellu ligi head ja negatiivsed halba. Kui mõelda positiivselt, uskuda oma eesmärkide täitumisse ja neid pidevalt visualiseerida, siis universum vastab Su palvetele. ”Saladust” on müüdud maailmas üle 30 miljoni raamatu, see on tõlgitud 50 keelde ja see püsis New York Timesi bestsellerite nimekirjas 190 nädalat.

2020. aastal esilinastus raamatust inspireeritud romantiline draama ”Saladus: julge unistada”, mis nüüd jõuab ka Eesti televaatajateni. Peaosades näeme Hollywoodi staare Katie Holmes’i (”Batman alustab”, ”Dawson’s Creek”) ja Josh Lucast (”Piinatud geenius”, ”Ameerika psühho”). Draama räägib tööd rügavast noorest lesest Mirandast, kes üritab üksi kolme last kasvatada. Võimas torm toob tema ellu hävitava väljakutse ja salapärase mehe Bray. Vaid mõne päevaga tõstab Bray kohalolek perekonna tuju, kuid mehel on saladus, mis võib kõike muuta.

Uus romantiline draama ”Saladus: julge unistada” esilinastub filmikanalil TV3 Film sel pühapäeval, 2. mail kell 21.00.