Uued saated Kanal 11 ekraanil!

Uued saated Kanal 11 ekraanil!

Uued saated Kanal 11 ekraanil!

Teisipäeval, 1. märtsil, alustab Kanal 11 eetris Inglismaa tippstilisti Gok Wani autorisaade „Gok Wan annab moenõu“. Lisaks stardivad sel nädalal kodukujundussaade „Mis halvasti, see uuesti!“ ja draamaseriaal „Õed“.

„Gok Wan annab moenõu“ (originaalpealkirjaga „Gok Wan’s Fashion Fix“) on Inglismaa kuulsaima stilisti Gok Wani värskeim saade. Saate eesmärk on näidata, kuidas rahakotti liigselt koormamata kõrgmoelikult šikk välja näha. Lisaks on igas saates tuntud külaline, kelle garderoobis soritakse ja kelle stiilivääratusi analüüsitakse. Külalisteks on näiteks Geri Halliwell, Joan Collins, Mischa Barton jt. Goki moespetsialistist assistent Alexa intervjueerib igas saates mõnd maailmakuulsat moeloojat. Esimeses saates on ta Itaalias külas Roberto Cavallil.
„Gok Wan annab moenõu“ on eetris teisipäeviti kell 21:25.

Kolmapäeval alustab uus kodukujundussaade „Mis halvasti, see uuesti!“ (originaalpealkirjaga „How not to decorate“), kus sisekujundajad Colin McAllister ja Justin Ryan külastavad Inglismaa kõige koledamaid ja maitsetumaid kodusid ning proovivad uue sisekujunduse abil päästa, mis päästa annab. 
„Mis halvasti, see uuesti!“ on eetris kolmapäeviti kell 21.25

Kolmapäeval jõuab ekraanile ka sarjade „Sõbrad” ning „Seks ja linn” loojate uus seriaal „Õed“ (originaalpealkirjaga „Related“) Seriaal viib vaataja perekond Sorelli tormilisse maailma. Neli väga erinevat õde peavad samaaegselt toime tulema keeruliste armusuhete, perekonna suurte ootustega ning karjääriga võistluslikus New Yorgis. Seriaali peaosas on tuntud Hollywoodi näitlejatar Jennifer Esposito. Sari pakub südamlikke seiku aga ka rohkelt draamat ja pisaraid.
„Õed“ on eetris kolmapäeviti kell 22:15.


Kaunist sügist Kanal 11 seltsis!