Uus reality näitab, kuidas New Yorgis kohtamas käiakse

Kolmapäeva õhtuti kell 21.00 jookseb Kanal11 ekraanil  menukas reality show „ The real Sex in the City”, mis näitab New Yorgis elavate noorte naiste seikluseid ja kohtinguid. Kõik nad on edukad ja kenad, käivad kohtamas paljude erinevate meestega ja konkurents on väga tihe- väidetavalt pidavat New Yorgis ühe vallalise mehe kohta olema 5 vallalist naist. Kohati tundub, et kohtamisi käsitletakse kui võistlussporti ja edukuse mõõdupuud-  kes rohkem suudab, see on võitja.

Kui naine võõra mehega pimekohtingule läheb, võib see paista justkui viimane appikarje abikaasa otsingul. Eriti veel meie konnatiigis, kus kõik tunnevad kõiki ja kuulujutud sinu õnnetust üksindusest liiguvad sõltumata sellest, kas vallalise staatus on su vaba valik või sundolukord. Nii on see Eestis.

New Yorgis aga ei vaeva keegi pead,  mida teised mõelda võivad ning kohtingutel käimine on normaalne isegi olukorras, kus kodus mees ootamas. New York on maailma vallaliste pealinn ja kohtamine ei ole alati uue paarilise otsimine, see on eelkõige mõnus ajaviide ja võimalus uusi sõpru ja tuttavaid leida. New York on võimaluste linn nii karjääri tegemiseks kui armuseiklusteks – work hard, play hard. Aga tõelist armastust on seal raske leida, sest enamus elavad karjääri ja lõbutsemise harmoonilises tasakaalus. Ju selline elustiil võib olla ka mingil eluetapil nauditav – elus tuleb eelkõige enda eest hoolitseda, otsides huvitavaid väljakutseid, ootamatuid seiklusi ja kordumatuid naudinguid.

Võib olla tundub sulle selline elufilosoofia imelik, aga võib olla on selles ka tükike sind.
Kolmapäeva õhtuti kell 21.00 jookseb Kanal 11 ekraanil  menukas reality show „ The real Sex in the City”, mis näitab New Yorgis elavate noorte naiste seikluseid ja kohtinguid. Kõik nad on edukad ja kenad, käivad kohtamas paljude erinevate meestega ja konkurents on väga tihe – väidetavalt pidavat New Yorgis ühe vallalise mehe kohta olema 5 vallalist naist. Kohati tundub, et kohtamisi käsitletakse kui võistlussporti ja edukuse mõõdupuud – kes rohkem suudab, see on võitja.

Need, kes möödunud kolmapäeval esimest jagu juhtusid nägema, ootavad kindlasti ka teist saateosa, kus saab kaasa elada Inglismaalt pärit Wall Street`i maakler Natasha grupikohtingule, 180 cm pikkuse modelli ja õpetaja Allisoni armastuseotsingutele, kel samaaegselt toimimas ka aastavanune lähisuhe, mis tõotab Allisoni elustiili tõttu lõpule läheneda. Eksootiline kaunitar Leoni, kes teenib leiba sama eksootilise ametiga – Leoni on professionaalne võrgutaja, kes läheb kohtama 19 aastase modellipoisiga ning elame kaasa 4 sõbranna „rikaste ja ilusate” pidutsemisstiilile.

Kas elad ka ise sellist elustiili või oled kategooriliselt selle vastu – igatahes on kolmapäevane tõsieluseriaal vaatamist väärt. Kel saade siiski nägemata jääb, siis kordust on võimalik näha Kanal 11-s pühapäeva õhtuti kell  22.50.

Kohtume peale seriaali Buduaaris, et kuulda, mida arvad sina New Yorgi preilide elustiilist. Ja mine sa tea, kui teile see meeldib, siis pakub ka Buduaar südamevallutajatele peagi laheda väljakutse.