Reklaam sulgub sekundi pärast

Iluhoolik Anu Saagim tegi üllatava paljastuse

Anu Saagim ja Reet Härmat
Anu Saagim ja Reet Härmat — FOTO: Telesaade Buduaar

Buduaar juhatab sisse imelise laupäeva hommiku, kell 10.00 TV3s!
Saatest saad teada:

Alustame saadet jätkusuutliku teemaga. Rotazion veebiplatvorm ühendab inimesi, kes soovivad rentida või välja rentida esemeid, alates pidulikest rõivastest kuni praktiliste beebitarveteni, lähemalt ainulaadsest ja uuest rendiplatvormist räägib selle asutaja Adele Rüütel.

Saleduse lainele aitab meid veebipood nordenbeauty.ee. Esindaja Sandra Must tutvustab meile infrapunavööd, mis on suurepärane alternatiiv infrapunamatile. See sobib eriti hästi neile, kel põhimureks kõhupiirkond. Infrapunavöö, mille infrapunakiired tungivad sügavale naha kihtidesse ja kudedesse, aitab lõhustada rasvarakke, kiirendada ainevahetust, väljutada kehast üleliigset vett ning vähendada kõhuümbermõõtu.

Innovaatilist NoAGE tervisekuuri esitleb maaletooja Leanika Järve. Kas on võimalik vananemise tagasipööramine vaid viie sammuga? NoAGE on ainulaadse koostisega uuenduslik toode, mis on loodud selleks, et aidata võidelda viie peamise vananemist põhjustava faktoriga.

Värvianalüüs Beauty by Ave, värvistilist Ave Ader selgitab, kuidas värvid mõjutavad meid igapäevastes otsustes ja toimingutes. Personaalne värvianalüüs annab võimaluse saada teadlikuks sobivaimatest värvitoonidest, mida kandes saab end avastada täiesti uuel viisil.

Macta Beauty ilukaubamajas uurime välja, miks on iluhoolik Anu Saagim nii suur Superdren toodete fänn ja mis kasu nende tarbimisega kaasneb? Vaata lähemalt mactabeauty.com

Saate lõpetame suure Buduaari sõbrapäevapeo kajastusega Butterfly Lounge`st. Meeleoluka õhtu jooksul särasid laval etteastetega plastikakirurg Dr Siim Simmo, abikaasad Merit Raju ja Tauri Vahesaar, Mrs Worldwide ja IT haridusega ettevõtja Brigitta Liivak ning Cumlaude brändijuht Hurmi Krikk. Aset leidis Perit Muuga muinasjutulise kollektsiooni „Hundi hing“ esitlus. Muidugi ei puudunud ka muusikaline nauding, mida pakkus Ott Lepland.