Kerge kõhutäis kodus või kontoris – Kadarbiku püreesupid

Kerge kõhutäis kodus või kontoris – Kadarbiku püreesupid

Kauplustesse on saabunud maitsvad porgandi-, peedi- ja hapukapsapüreesupid, mida on äärmiselt mugav käepärasest 0,33 l pudelikesest sobivasse toidunõusse valada. Suppi tuleb vaid soojendada, mitte keema lasta, ning maitsev tervislik kõhutäis ongi sööjat ootamas. Soovi korral võib maitse järgi lisada parmesani, seemneid, krutoone, peekonit või muid isutavaid lisandeid.

Kadarbiku on kõikidele tervislike eluviiside pooldajatele tore uudis teada anda.

Kauplustesse on saabunud maitsvad porgandi-, peedi- ja hapukapsapüreesupid, mida on äärmiselt mugav käepärasest 0,33 l pudelikesest sobivasse toidunõusse valada. Suppi tuleb vaid soojendada, mitte keema lasta, ning maitsev tervislik kõhutäis ongi sööjat ootamas. Soovi korral võib maitse järgi lisada parmesani, seemneid, krutoone, peekonit või muid isutavaid lisandeid.

Uutes püreesuppides on kasutatud Kadarbiku talu põldudel kasvatatud porgandit, peeti ja kapsast. Üks portsjon (330 ml) annab keskmiselt vaid 100 kcal energiat. Kadarbiku supid on valmistatud naturaalsetest komponentidest ega sisalda säilitusaineid, seetõttu tuleb neid hoida temperatuuril +2…+6 °C. Kõik kolm suppi on gluteeni- ja laktoosivabad.

Head isu!