Miks valida Olivia rapsiõli?

Miks valida Olivia rapsiõli?

Buduaari kevadine gurmeekool leiab aset koostöös eestimaise Olivia toiduõlide tootjaga, kes pakub meile teadmisi ja maitseid oma 100% kodumaisest rapsist valminud kvaliteetsetest õlidest. Saime teada, kuidas on Olivia toiduõlid saavutanud oma suurepäraselt puhta maitse ja milline tervislikkuse lisa selles peitub. 

Buduaari kevadine gurmeekool leiab aset koostöös eestimaise Olivia rapsiõlide tootjaga, kes pakub meile teadmisi ja maitseid oma 100% kodumaisest rapsist valminud kvaliteetsetest õlidest. Saime teada, kuidas on Olivia rapsiõlid saavutanud oma suurepäraselt puhta maitse ja milline tervislikkuse lisa selles peitub.

Puhtus ja värskus
On meeldiv teada, et rapsiseemnetest pressitud Olivia rapsiõlide valmistamise protsessis ei kasutata kemikaale ning enne, kui valmib puhas, helekollane, meeldiva lõhna ja maitsega toiduõli, viiakse läbi mitmeid põhjalikke koostise- ja kvaliteedikontrolle. Kuna tegemist on kodumaise ja Eesti parimate põllumeeste rapsikoormatega, siis jõuab pudelitesse villitud rapsiõli üsna kiirelt ja võrreldes imporditud õlidega palju värskemana meie toidulauale.

Maitse poolest võiksid rõõmustada eelkõige peene maitsetunnetusega kodukokad, kes armastavad puhtaid toidumaitseid ilma õli maitset tundmata. Olivia õlid on mahedamaitselised, need ei anna toidule kõrvalmaitset, vaid vastupidiselt toovad just välja roogade koostisosade parimad omadused. Olivia rapsiõlid on saanud ka tunnustatud EESTI PARIMA TOIDUAINE kuld- ja hõbemärgiga. Vaata täpsemalt tunnustuse sisu SIIT

Tervislikkus
Rapsiõli tervislikkus seisneb selles, et õli sisaldab asendamatuid oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, mida organism ise ei tooda.
Oomega-3-rasvhapped aitavad säilitada nägemisteravust, langetada vererõhku ja normaliseerida kolesteroolitaset ning kaitsevad südamehaiguste, diabeedi ja muude haiguste eest.

Oomega-6-rasvhape reguleerib ainevahetust, annab rakkudele elujõudu, aitab säilitada nooruslikku nahka ning mõjub hästi juuste ja küünte kasvamisele. Olivia rapsiõlis on need vajalikud rasvhapped just parimas vahekorras.

Meie endi armsal kodumaal kasvanud tooraine on ilmselt meie tervisele parimaks. Lisaks kasutades oma perele söögivalmistamisel Olivia rapsiõli, väärtustame ka meie oma põllumehi ja aitame neil edendada Eesti maaelu.

 

Kui soovid olla üks hõrkude maitsetega gurmeekokkaja Buduaari kevadises gurmeekoolis, siis võta osa valikvastustega mängust SIIT.

 

Krista Maldur