Suvi Sinu köögis ja söögilaual!

Suvi Sinu köögis ja söögilaual!

Kui puhkehetked satuvad ilusatele ilmadele, siis tuleb neid Eesti kliimas alati ära kasutada. Mis võiks olla veel parem, kui veeta toredasti aega sõprade või perega –  mõnus õhtusöök aias, maitsev hommikusöök lahtisel rõdul või hoopis kerge lõuna päikselises köögis! 

Kui puhkehetked satuvad ilusatele ilmadele, siis tuleb neid Eesti kliimas alati ära kasutada. Mis võiks olla veel parem, kui veeta toredasti aega sõprade või perega. Mõnus õhtusöök aias, maitsev hommikusöök lahtisel rõdul või hoopis kerge lõuna päikselises köögis! 

Suviti valmib ka suur hulk maitsvaid juur- ning puuvilju, millest saab ise teha tervislikku, vitamiinirohket ja kosutavat mahla. See on värske toidu kõrvale suurepärane lisand!  Väiksemaid marju võib koos mahla, jogurti või veega teha smuutiks. Eriti hea on see, et neid võivad söögi kõrvale juua ka väikesed lapsed, sest mingeid säilitusaineid ja tehislikke magustajaid neis ei leidu. Samuti ei ole hea smuuti jaoks vaja kööki raskekahurväge, vaid piisab kann- või saumikserist, et üks imemaitsev smuuti kiirelt ja lihtsalt valmis teha. 

Et suuremaid puu- või juurvilju purustada, on vaja juba mahlapressi. Lükka avast sisse õunad, porgandid, seller, banaan, apelsin või ükskõik mis teine vili, mille järgi parasjagu isu on. Värskelt pressitud mahl valmib vaid mõne minutiga. Külalisi ei pea üllatama alati uhkete praadidega, teinekord avaldab isetehtud mahl või smuuti palju rohkem tähelepanu ja kindlasti on see suvel ka palju tervislikum ja parem variant.

Isetehtuid jooke on serveerida imelihtne – piisab ägeda kujuga klaasist ja põnevast kõrrest või mõnest marjast, mille klaasi äärele kaunistuseks panna. Smuutisid ja mahlu võiks kindlasti pakkuda klaasist anumas, sest nii paistab nende värvus veel paremini välja ja see muudab söögilaua erksamaks ja huvitavamaks. 

Kui kevad on moemaailmas värvide katsetamise aeg, siis suvi on ideaalne aeg, millal oma köögitarvikutele värvi lisada. Suviti käib alati rohkem külalisi ja on enam põhjust, miks erilisi toidunõusid kapist välja otsida. Värvid, mustrid ja huvitav disain on kindlasti iga söögilaua kroon! Lase fantaasial lennata ja proovi erinevaid kausse, taldrikuid ning serveerimisnõusid

Lisa särtsu oma suvistesse koosviibimistesse lihtsalt põnevate kööginõudega! Kõik vajaliku leiad Eesti suurimast internetikaubamajast http://www.anttila.ee! Kui oled vähemalt 18-aastane Anttila püsiklient ja ei oma krediidivõlgu, saad ostude tegemiseks kasutada ka mugavat ja imelihtsat järelmaksu. Tellitud kaup tuuakse Sulle soovi korral  ka otse koju!

Anttila – alati parimad pakkumised!