5 nippi, kuidas hommikukohvist tõeline nauding valmistada

5 nippi, kuidas hommikukohvist tõeline nauding valmistada

Kvaliteetne ja hõrgu aroomiga kohvi on lausa vastupandamatu ja kui sellele mõnda erilist lisandit juurde panna, on tulemuseks veelgi rikkalikum maitseelamus. Tavaliselt juuakse kohvi kas niisama mustalt või piima ja suhkruga, kuid tegelikult on olemas väga palju muudki, mida kohvi sisse panna võiks!

Kvaliteetne ja hõrgu aroomiga kohv on lausa vastupandamatu ja kui sellele mõnda erilist lisandit juurde panna, on tulemuseks veelgi rikkalikum maitseelamus. Tavaliselt juuakse kohvi kas niisama mustalt või siis piima ja suhkruga, kuid tegelikult on olemas väga palju muudki, mida kohvi sisse panna võiks!

Allpool on välja toodud viis soovitust, mida proovida võiks!

1. Piparmündikaramell

Kui soovid kohvi näiteks efektselt serveerida, siis sobiks siinkohal kõige paremini punase-valgetriibuline piparmündikaramellipulk, mida näiteks Ameerikas väga armastatakse. Aseta see otsapidi kohvitassi sisse sulama! Ka Eestis on neid karamelle võimalik osta, tasub poes lihtsalt tähelepanelikumalt ringi vaadata! Teisalt sobib väga hästi ka kõige tavalisem piparmündimaitseline karamell. 

2. Vürtsid, kakao

Näiteks kaneel, kardemon, kakao, vanilje, ingver, pipar ja isegi tšillihelbed. Proovi ja leia, milline lahendus sulle enim meeldib.

3. Nutella

Lusikatäis Nutellat sobib kohviga lausa valatult! Jäta see tassi sisse sulama ja naudi, kui pool kruusi tühjaks joodud. Selline kohv annab rohkem energiat ja sobib eriti hästi maiasmokkadele!

4. Pähklivõi

Maapähklivõi, mandlivõi, metspähklivõi – kõik need variandid sobivad kohviga väga hästi, muutes selle mõnusalt kooreseks ja pähkliseks.

5. Jäätis

Kõige tavalisem plombiir näiteks musta kohviga on tõeline nauding. 

 

Ja muidugi võib kohvile lisada veel maitsesiirupeid ja kondenspiima.

Allikas: Her Beauty