Ilu või tarkus? Nutrilessi uuring, mida naised tegelikult eelistavad

Ilu või tarkus? Nutrilessi uuring, mida naised tegelikult eelistavad

19.-20. septembril toimuval Buduaari LIVE turul on nii degustatsioonide, soodushinna, müügi kui ka loosimisetega osalemas äsja Eestissesaabunud Skandinaaviamaade nr. 1 dieettoidu bränd Nutriless, mis on loodud kehakaalu kontrollimiseks ja alandamiseks.

19.-20. septembril toimuval Buduaari LIVE turul on nii degustatsioonide, soodushinna, müügi kui ka loosimisetega osalemas äsja Eestisse saabunud Skandinaaviamaade nr. 1 dieettoidu bränd Nutriless, mis on loodud kehakaalu kontrollimiseks ja alandamiseks.

1989. aastal Norra arsti Lars H. Høie poolt leiutatud meetod on Skandinaaviamaades Nutrilett-nimelisena sealsel turul saadaval olnud rohkem kui 20 aastat. Eestisse müügile tõi selle suurepärase tervisetoote Põltsamaa Felix ja tema nimeks siin on Nutriless.

Tõsiasjana on selgunud GEWIS poolt läbi viidud uuringu tulemusena ootamatu fakt: naistele on ilu tähtsam kui tarkus. Seda vähemalt Saksamaa naiste hulgas. Küsimusele “Kas loobuksite 10 IQ punktist, kui saaksite muuta ennast ilusamaks” vastas uuringus osalenud 1038 Saksamaa naisest vanuses 25-45 eluaastat “jah” 65%.

32% vastanutest sooviks kanda üks suurus väiksemaid riideid
29% sooviks suuremaid rindu
21% ihaldaks pikemaid jalgu
18% oleks õnnelik, kui vabaneks kortsudest
Julgeme arvata, et ega meie, eestlasedki, sakslastest väga erine ning ka meie tunneme end õnnelikumana ja tervenama, kui näeme head välja ja meie kehakaal on kontrolli all.

Mis on Nutriless ja kuidas see toimib?

See on uus meetod kaalulangetamiseks. Nutriless on dieettoidu sari, mis koosneb väga madala kalorsusega toitudest, millega saab asendada kogu päevase toidumenüü või mõned toidukorrad päevas.

Nutriless väga madala kalorsusega (VMK) tooted: iga portsjon annab umbes 110 kcal, mis annab kokku vaid 600-800 kcal päevas, samas varustades keha vajalike vitamiinide ja mineraalainetega. Madal kalorsus põhjustab energia puudujäägi, mis toob kaasa kiire kaalukaotuse. Nutriless tooted sisaldavad kiudaineid, valku sojaubadest (tekitab täiskõhutunde!), asendamatuid rasvhappeid ja täielikku spektrit vitamiine ning mineraaltoitaineid. Ja mis on eriti meeltmööda: Nutriless pakub kaalulangusele pikaajalist tulemust ning juhiste täpsel järgimisel on kiire kehakaalu langus tootja poolt garanteeritud! Nutriless efektiivsust kehakaalu langetamisel on kinnitanud 20 kliinilist uuringut.

Tark viis ilu saavutada

Nutriless toidukordade abil on kerge kehakaalu kontrollida, säilitada või alandada, muretsemata, et lihasmass kaoks. Tooted on ilma kunstlike lisaaineteta ja nende abil on lihtne iga portsioni kaloreid kontrollida. Kõik on tervislik ja ohutu ning maitsev. Nendega on mugav ja tark viis ilu saavutada.

Nutriless loosib igal Buduaari turu päeval välja väiksemaid auhindu ja 3-nädalase dieedipaketi (kokku 4 komplekti) – selleks tuleb jätta oma kontaktandmed loosikasti.

Juhul kui loosiõnn ei naeratanud, siis on võimalik nende müügiletis degusteerida ja osta.
Nutriless tooted on saadaval Selverites, Maksimarketites ja batoonid on müügil Apotheka ja Benu apteekides. 

Loe lisa www.nutriless.ee