Mida söövad modellid, kui aega söömiseks ei ole?

Mida söövad modellid, kui aega söömiseks ei ole?

New Yorgi moenädalatel on alati kohal glamuursete moeajakirjade esindajad, kes teevad intervjuusid staaridega ja muidugi ka modellidega. Just modellid on need, kes moenädalatel tähelepanu keskmes on! Nagu alati, pööratakse tähelepanu ka sellele, mida supermodellid kiirel ajal söövad või siis ei söö. Moeshow’de periood on üsnagi kurnav ning aega, et korralikult maha istuda ja praadi süüa, ei ole kellegil. 

New Yorgi moenädalatel on alati kohal glamuursete moeajakirjade esindajad, kes teevad intervjuusid staaridega ja muidugi ka modellidega. Just modellid on need, kes moenädalatel tähelepanu keskmes on!

Nagu alati, pööratakse tähelepanu ka sellele, mida supermodellid kiirel ajal söövad või siis ei söö. Moe-show‘de periood on üsnagi kurnav ning aega, et korralikult maha istuda ja praadi süüa, ei ole kellelgi. 

Veebiportaal Stylecaster käis New Yorgi moenädalal piilumas, mida tippmodellid enne lavale minekut söövad! 

Ysaunny Brito: kuna ma kohvi ei joo, siis söön magusat, sest kiirel ajal on energiat vaja ja suhkur on lihtsaim lahendus. Koogikesed ja muu magus on hea.

Greta Varlese: tahan, et minu näonahk oleks puhas ja klaar, seega snäkiks valin puuviljad, näiteks banaan täidab ilusti kõhtu. Ma armastan pitsat ja lasanjet, aga need on ebatervislikud ning ma üritan neist võimalusel hoiduda.

Martha Hunt: joon värskeid smuutisid.

Maja Brodin: müslibatoonid, mis on tervislikust toorainest tehtud, on imehead.

Pauline Hoarau: puuviljad ja isetehtud kaerahelbeküpsised.

Julia Van Os: söön erinevaid pähkleid, kõik on head.

Dasha Malentina: müslibatoonid ja šokolaad.

Ana Cristina: mulle meeldivad supertoidud nagu näiteks chia-seemned, mida saab jogurtitele lisada. Need täidavad kõhtu ja annavad palju energiat. 

 

Kokkuvõttes võiks nende neiude näksimisharjumustest isegi eeskuju võtta! 

Allikas: stylecaster.com