Mis on Iris Tomsoni imelise figuuri saladus?

Iris Tomson on naine, kes jääb oma tumeda juuksepahmaka ja suure särava naeratusega silma pea igal glamuuriüritusel. Kuigi sellistel üritustel pakutakse alati head-paremat, on Iris suutnud säilitada oma võrratu figuuri. Mis on Irise figuuri ja energia saladus, seda on glamuuritar nõus ka meiega jagama. Küsitles Tairi Morozov.

Iris Tomson on naine, kes jääb oma tumeda juuksepahmaka ja suure särava naeratusega silma pea igal glamuuriüritusel. Kuigi sellistel üritustel pakutakse alati head-paremat, on Iris suutnud säilitada oma võrratu figuuri. Mis on Irise figuuri ja energia saladus, seda on glamuuritar nõus ka meiega jagama. Küsitles Tairi Morozov.

Kuulsin Neera dieedist oma lähedaselt sõbralt, kellele olin kurtnud oma raskest olukorrast pärast pühade priskeid prallesid. Toidunautleja, nagu ma olen. Detsember ja aastavahetus tegid oma töö ning tuli midagi radikaalselt ette võtta. Tutvusin programmiga lähemalt ja see tekitas huvi. Informatsioon tuli usaldusväärsest allikast, lisaks oli allikas meesterahvas – see ütleb juba kõik!

Eesmärk oli esiteks organismi puhastus, sest tahtsin vabaneda sellest pühadejärgsest raskest tundest. Üldiselt olen otseselt dieetide vastu, mis on vaid lühiajaline kehaga lollitamine. Olen ise proovinud küll erinevaid dieete ja minu puhul toimib vaid see, et olla rahul esiteks iseendaga ja oma kehaga, söön seda, mida hetkel vajan, naudin kvaliteetseid maitseelamusi ning vahel külastan ka treeningsaali. Teisisõnu ei ehmata ma oma keha väga tihti ning seetõttu puudub ka suurem kehakaalu kõikumine.

Kui kuulsin Neera puhastuskuurist, tekitas see minus kohe huvi. Olen tähtkujult lõvitüdruk ning seepärast oli mul Neerat vaja otsekohe proovida, sest kui ma midagi teen, siis hingega, alla andmata. Minu üllatus oli suur juba teisel päeval – tahkest toidust loobumine polegi midagi hullu! Mikser vurises päevad läbi, pressisin sidrunimahla, maitsestasin siirupit rohke Cayenne’i pipra ja ingveriga ning maitse järgi lisasin laimi, mis tegi joogi väga maitsvaks. Valasin joogi kokteiliklaasi – presentatsioon on oluline igal ajal, kui oled hingelt toidunautleja – ning limpsisin seda meeldivat filmi vaadates.

Mõnel päeval, eriti kohtumiste ajal, tarvitasin ka värskelt pressitud greibimahla, kuid uhkusega tõmbasin kotist välja ka oma 1,5 l pudeli moijto kokteili meenutava Neera joogiga, palusin pokaali ja teavitasin kõiki uhkelt, et olen hetkel puhastuskuuril. Esimesed neli päeva läksid edukalt: maitsestatud siirup, puhas vesi, roheline tee ja vahel värske mahl.

Neljandal päeval tekkis kriis, kus kammkarbid, tiigerkrevetid ja muud isuäratavad toidupalad hakkasid silme eest läbi jooksma, siis tuli küll hetk, kus tuli otsustada, mida teha. Olles juba köögi poole teel, et võib-olla midagi siiski rahustuseks võtta, jäin peegli ette mediteerima ning võidu sai minu sihikindel otsus kuuriga jätkata, sest olin juba poolel teel. Hetkega rahunesid erinevad meeled ja jätkasin järgmised neli päeva.

Lõpptulemuseks oli hea kerge tunne ja kõik need komplimendid minu füüsilise ja vaimse oleku kohta olid seda väärt! See kõik oli nagu sümbioos: hea enesetunne tekitas kõrge enesehinnangu, meeldivad komplimendid inspireerisid mind jätkama. Kuna reis tuli vahele, siis kümmet päeva ma päris täis ei saanud ja piirdusin seitsme päevaga. Dieedist väljatulekuks polnud ka korralikult aega, aga lähiajal kordan programmi uuesti ning siis juba pikemalt ja teadlikumalt. Kehakaal langes umbes 4-5 kg, mahtusin ka oma vanadesse teksadesse ning mis kõige tähtsam, pereliikmetele valmistasin süüa edasi ehk minu elu dieedi pärast seisma ei jäänud ning energiat oli meeletult!

Neera siirup

Dieet Neera Super Cleansing võimaldab puhastada sinu organismi toksiinidest ja alandada kehakaalu. Kes ei taha, et tema organism oleks seespidiselt toksiliste jääkide ladestumise koht või ebatervisliku toitumise rasvakiht välispidiselt juba polsterdub, siis see programm on proovimist väärt.
Et keha ei muutuks toksiliste ainete kogumiks, peab toit olema korralikult seeditud ja kehast väljutatud. Kõik töödeldud toiduained, kunstlikud lisandid, ebatervislik toit, kiirtoit – kõik see koormab täiendavalt meie organismi. See programm on lihtne ja kerge meetod oma organismi puhastamiseks, kuid vajaliku tulemuse saavutamiseks vajab ikka distsipliini. Kogu Neera puhastuskuuri ajal tuleb asendada tahke toit Neera joogiga, mis annab energiat ja kõik vajalikud toitained. Raskuseks võib kujuneda vaid see, et peab loobuma oma igapäevastest kulinaarsetest kiindumustest.


Neera joogi valmistamine on ülilihtne:

Ühe klaasitäie (250 ml) puhta vee kohta lisada (20 ml) Madal Bal siirupit ja (20 ml) värskelt pressitud sidrunimahla (umbes pool sidrunit). Ära kasuta valmis kontsentraate ja mahlu ja lisa maitse järgi Cayenne’i pipart, mis on samuti tuntud kui kehakaalu vähenemist soodustav looduslik produkt.

Samuti võid kohe suurema koguse valmistada, mida on mugav terve päeva jooksul tarvitada.

Neera siirupikanistrid on müügil e-poes www.neera.ee ja ilusalongides üle Eesti. [email protected] Tel 5555 2265