Valge imejook, mida joovad glamuursed naised

Valge imejook, mida joovad glamuursed naised

Meie tänapäevased toitumisharjumused on suuresti mõjutatud sellest, mida sõid eestlased aastakümneid tagasi ning tänu neile on meie poeriiulitel ka näiteks keefir ja hapupiim! Kusjuures just keefir on Hollywoodi glamuursete naiste seas tohutult populaarsust kogunud ning seda peetakse lausa uueks imejoogiks!  Mainekas veebiportaal vogue.com avaldas hiljuti artikli, kus kiidetakse keefiri imelisi omadusi ning lisaks toodi seal välja terve rida põhjuseid, miks kõik peaksid hakkama keefiri jooma!

Meie tänapäevased toitumisharjumused on suuresti mõjutatud sellest, mida sõid eestlased aastakümneid tagasi ning tänu neile on meie poeriiulitel ka näiteks keefir ja hapupiim! Kusjuures just keefir on Hollywoodi glamuursete naiste seas tohutult populaarsust kogunud ning seda peetakse lausa uueks imejoogiks! 

Mainekas veebiportaal vogue.com avaldas hiljuti artikli, kus kiidetakse keefiri imelisi omadusi ning lisaks toodi seal välja terve rida põhjuseid, miks kõik peaksid hakkama keefiri jooma!

USAs, Vancouveris resideeruv tervisespetsialist Mikaela Reuben leiab, et keefir tuleks kindlasti oma menüüsse lisada. “Enamik meist söövad iga päev töödeldud toite, mis põhjustavad seedimisvaevusi ning raskustunnet kõhus. Kui organism on kehvast toidust ülekoormatud, vajab ta tuge ning keefir on selleks ideaalne. Keefiris sisalduvad probiootilised ained tugevdavad immuunsussüsteemi ning aitavad toitu paremini seedida. Lisaks sisaldab keefir valke ning kaltsiumit, mida meie organism igapäevaselt vajab. Kui seedesüsteem on korras ning ainevahetus töötab täisvõimsusel, on ka kaalust alla võtmine lihtsam.”

Mikaela soovitab keefiri juua hommikul ning soovikorral ka õhtul. “Kui hommikul kohe klaas keefiri juua, saab ainevahetus vajalikud probiootilised bakterid kätte ning suudab toitu paremini seedida. Ja kes soovib õhtul midagi näksida, siis miks mitte juua veel üks klaasike keefiri – see mõjub paremini kui klaas piima, veinist rääkimata,”soovitab ta keefiriga päeva alustada ja isegi lõpetada.

Kui üha enam Hollywoodi glamuuritare lisavad oma menüüsse keefiri, siis miks mitte ka ise seda rohkem tarbima hakata! 

Allikas: vogue.com