Vürtsikas toit kiirendab ainevahetust kuni 25%

42 kommentaari

Vürtsika toidu armastajatel on kergem keha saledaid vorme hoida. Kanada Lavali Ülikooli teadlased kinnitavad, et terav toit aitab kiirendada ainevahetust kuni 25%.  See efekt kestab ligi 3 tundi peale terava toidu söömist. Teravad toidud, mis sisaldavad tśillit, pipart, jalopenjosid ja teisi kuumi vürtse, aitavad kehal rohkem kaloreid põletada, sest aitavad vabastada adrenaliini ja kiirendavad südametöö tegevust.   Nii et, kui soovid kaalust alla võtta, siis dieeditablettide neelamise asemel lisa lõunasöögile korralik ports tśillit ja vaata, mis juhtuma hakkab …. esimesed korrad võib terav toit kõhu lahti teha, kui organism harjub sellega peagi ära.

Vürtsika toidu armastajatel on kergem keha saledaid vorme hoida. Kanada Lavali Ülikooli teadlased kinnitavad, et terav toit aitab kiirendada ainevahetust kuni 25%.  See efekt kestab ligi 3 tundi pärast terava toidu söömist.

Teravad toidud, mis sisaldavad tšillit, pipart, jalopenjosid ja teisi kuumi vürtse, aitavad kehal rohkem kaloreid põletada, sest aitavad vabastada adrenaliini ja kiirendavad südametöö tegevust.  

Nii et, kui soovid kaalust alla võtta, siis dieeditablettide neelamise asemel lisa lõunasöögile korralik ports tšillit ja vaata, mis juhtuma hakkab …. Esimestel kordadel võib terav toit kõhu lahti teha, kui organism harjub sellega peagi ära.