8. oktoobril saab üle Eesti tasuta sportida

8. oktoobril saab üle Eesti tasuta sportida

8. oktoobril avavad paljud spordiasutused oma uksed kõigile huvilistele ja pakuvad võimaluse sportida tervise heaks.  „Laupäeval saab igaüks valida endale meelepärased spordiasutused ja treeningud, tuleb vaid end registreerida, hea tuju kaasa võtta ja kohale tulla,“ julgustab ettevõtmise üks korraldaja Anniki Inno kõiki aktiivselt osalema ja sõnab, et tasuta treeningpäeva eesmärk on kutsuda inimesi treeningu, liikumise ja tervislike eluviiside juurde.

8. oktoobril avavad paljud spordiasutused oma uksed kõigile huvilistele ja pakuvad võimaluse sportida tervise heaks. „Laupäeval saab igaüks valida endale meelepärased spordiasutused ja treeningud, tuleb vaid end registreerida, hea tuju kaasa võtta ja kohale tulla,“ julgustab ettevõtmise üks korraldaja Anniki Inno kõiki aktiivselt osalema ja sõnab, et tasuta treeningpäeva eesmärk on kutsuda inimesi treeningu, liikumise ja tervislike eluviiside juurde.

Treeningpäeva patrooni, tuntud raadiohääle ja spordiarmastaja Kertu Jukkumi sõnul on 8. oktoobril suurepärane võimalus teha tutvust erinevate spordialadega: „Treeningpäevale on oodatud kõik huvilised hoolimata varasemast kogemusest. Võta sõber kaasa, tule külasta spordisaale ja avasta endas spordipisik, sest aktiivne tegutsemine annab elule värvi!“

Hetkel on oma osalemise kinnitanud 25 erinevat spordiasutust, mis pakuvad võimaluse oma tegevusega tutvuda ja avastada, kui mitmekülgsed on spordis kaasalöömise viisid. Endale meelepärase ja sobivaima koha saab välja valida Active Estonia koduleheküljelt www.activeestonia.ee või jälgides Aktiivne Eesti lehekülge Facebookis. Osalemiseks tuleb valitud spordiklubiga ühendust võtta ja treeningusse registreeruda.

Tasuta treeningpäeva idee pärineb Lätist, kus juba kolm aastat üha enam populaarsust kogunud ettevõtmine tõi eelmisel aastal lõunanaabrite spordisaalidesse ja ujulatesse kokku ligi 5000 inimest. Eestis toimub üritus esmakordselt, tegevuse eestvedajateks on aktiivsed spordifännid MTÜst Active Estonia. Active Estonia missiooniks on tuua rohkem eestlasi spordi juurde ning seeläbi propageerida tervislikke eluviise.

 

 

Buduaar.ee