Buduaar valib uut kaalulangetajat. Äkki oled see sina?

Buduaar valib uut kaalulangetajat. Äkki oled see sina?

Kõik me mäletame, kuidas armas Tartu tüdruk Inna Sööt kahe aasta eest Buduaari abil kaalu langetama hakkas ning aasta hiljem 24kg saledam välja nägi. Sama teekonda on lõpetamas praegune Buduaari kaalulangetaja Kristi Lumera, kel samuti ette näidata hetkeseisuga -24kg. Kuigi Kristi blogikanded pole veel lõppenud ning ilmumata on ka meie sügisajakiri, mis võtab kokku magistrikraadiga sotsiaalpedagoogist Kristi Lumera teekonna 90 kg-lt 66 kg-le, siis käes on õige hetk, et hakata valima sügiseks uut kaalulangetajat. Me otsime taas ühte naist, kelles on piisavalt julgust oma elustiili täielikult muuta ning kes on nõus kogu seda teekonda paljude lugejatega jagama.

Kõik me mäletame, kuidas armas Tartu tüdruk Inna Sööt kahe aasta eest Buduaari abil kaalu langetama hakkas ning aasta hiljem 24kg saledam välja nägi. Sama teekonda on lõpetamas praegune Buduaari kaalulangetaja Kristi Lumera, kel samuti ette näidata hetkeseisuga -24kg. Kuigi Kristi blogi-kanded pole veel lõppenud ning ilmumata on ka meie sügisajakiri, mis võtab kokku magistrikraadiga sotsiaalpedagoogist Kristi Lumera teekonna 90 kg-lt 66 kg-le, siis käes on õige hetk, et hakata valima sügiseks uut kaalulangetajat.

Me otsime taas ühte naist, kelles on piisavalt julgust oma elustiili täielikult muuta ning kes on nõus kogu seda teekonda paljude lugejatega jagama

Kui sa tunned, et sina võiksid olla Buduaari järgmine kaalulangetaja, sa oskad teistele huvitavalt oma mõtteid ja kogemusi kirja panna ning oled valmis suuri muutusi oma ellu lubama, siis palun kirjuta meile. 

Ootame sinu kirja kuni 18. augustini e-mailile konkurss@buduaar.ee.

Kiri peab sisaldama lühikest esseed, mis räägib sinu senisest elustiilist ja sellest, kuidas su kaal tõusis ning mida oled teinud, et seda alla saada.  See essee näitab meile, kui kaasahaaravalt oskad sa kirjutada.

Lisainfo, mida sinult ootame:

nimi

vanus

elukoht

tegevusala

pereseis ja lapsed

kehakaal praegu ja unistuste kehakaal

Lisa palun ka paar pilti endast.

 

Eelistatud on Eesti suuremates linnades elavad naised, sest nii on meil kergem leida sobivaid treeningkohti ja lisateenuseid.

Kaalulangetaja valime välja hiljemalt 20. augustiks.